Siz gördüğünüz erkeklerin 10'da kaçını beğeniyorsunuz?

eeee.Bİz erkekler Kızları arkadan görünce 10da 7sini güzel hoş görürüz.Sizdede öylemi.Mesela önünüzdeki erkekleri arkadan görünce fiziği saçları boyları hoşmu gelir.Hoş geliyosa beğeniyosanız.. 10da kaçını beğeniyosunuz mesela ? :(Biraz Karışık Oldu ama :)

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• genelde fos cıkıyorr umduğum gibi cıkmadıkları olabiliyor

0|0
    0|0
  • insanları arkasından degerlendırmem ben ya :(

0|0
    0|0
  • Ben yürürken sadece yürüyeceğim yola bakarım, taammı. Öyle heriflerin kıçına saçına başına bakmam. Ayıp aaaaaa

0|0
    0|0
  • arkadan bakınca o pantolon dusuk bel ve darpaça degılse ensede kuyruk yoksa bıde penguen gıbı yurumuyosa dıkkatımı cekmesede normal ınsan derım

0|0
    0|0
  • evet mesela arkadan bakınca baksırını görüyorsam o erkekten uzaklaşırım. Düşük bel pantolon giyip baksır gösterme modası nereden cıktı dahling?

0|0
    0|0
  • Oyle olmuyo arkadan bakınca 10 da 0 veririm önden görünce 10 1000 öyle yani :D

0|0
    0|0
  • İnsanları arkadan değerlendiremiyorum ben, ühü

0|0
    0|0
  • Açıkçası erkeklere önden de arkadan da pek dikkat etmiyorum. Ama biz siz erkekler gibi baştan aşağı süzmüyoruz zaten kimseyi. Baksak baksak yüzüne bakarız, o da hoşsa hoştur yani. Yarım saat yorum yapmayız hakkında. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Biz abazan oldugumuzdan 10 kizin 7 sini adriana lima gibi goruyoruz. Kizlarda boyle bi durum olacagini sanmiyorum, hele Turkiye gibi bir yerde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...