Nişanlınız evlenince yurt dışında yaşamak istediğini söylese ne yaparsınız kızlar?

Siz olsanız ne cevap verirsiniz?

nişanlınız evlenince yurt dışında yaşamak istediğini söylese ne yaparsınız kızlar ? onunla heryere giderim mi dersiniz yurdumu ailemi bırakamam mı ? dalga geçmeyin lütfen önemli :(

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• kosa kosa gıderdım :D bence bı mahsuru yok :) sonucta artık o da senın aılen olacak..

0|0
    0|0
    • anneni babanı özlemezmisin ya:)

• canım ozaman sen evlnme.. evlilik nedr kocanın yanıdr.anne baba özlenmzmi .özlenir.ama sonsuza dek orda kalacak deglsn ya.artık sartlar cok kolay.eger veleneceksem benm yerım sevdgmn yanıdr.anne babadan kopuosun artık telefnla & yanlarına gıderek özlemini gidereblrsn..böyle dusunursen mutluda olmazsn..anne baba her zaman bambaska..

Erkekler Ne Diyor 5

• asıl yutr dışında olursan açıkta kalmazsın iş olanağın olur daha rahat edersin.. ama şuan krizde olan ülkelere gitmeyinde :))

0|0
    0|0
  • bazen fedakarlık büyük sıkıntılara yol acabilir iyi düşün

1|0
    0|0
  • Hangi ulke olduguna gore degisir

0|0
    0|0
  • avrupa ülkesiyse yurt dışı candır

0|0
    0|0
  • yol verirdim ben olsam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aile tabiki. Düşünsene gittin yanına evlendin ve kocanla kavga ettin . Nereye gideceksin kime sarılıp ağlayacaksın napacaksın . Bence onu pembe bi rüyadan uyandırman gerek .

0|0
    0|0
    • evet kimsem olmıcak özellikle hamile falan kalsam düşünmek istemiyorum halimi

• Önce ben demelisin bizden önce . Beylik lafları etmeye gerek yok .

• zaten o kişi nişanlımsa her şeyi onunla göze almışım demektir giderim.

0|0
    0|0
  • Giderim heralde

0|0
    0|0
  • koşa koşa giderim :)))

0|0
    0|0
  • nıye gıdıyoruz derım?

0|0
    0|0
  • onunla heryere giderim

0|0
    0|0
  • yaptığından pişman etmeyecek biriyse tabiki onunla her yere giderim aşkımdan kolay vazgeçmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...