Neden spor bölümünde sorulan soruların çoğu futbolla ilgili?

Dikkatimi çekti spor kategorisindeki soruların çoğu futbolla ilgili,nadiren basketbolla ilgili...farklı spor dallarıyla ilgili daha az soru sorulmasının sebebi nedir?Futbolun daha popüler olmasından mı kaynaklanıyor yoksa başka sebepleri de var mı?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• tek brans futbol olarak görülüyo gibi haklısın insanlar futbola ilgili bende karsıyım bu duruma ama...

1|0
    0|0
  • futbolun dünya üzerin de hakim olması mesele ben futbol hariç tenisi ve dağ sporlarına bayılıyorum.

2|0
    0|0
  • futbol dünya üzerindeki en popüler spor

2|0
    0|0
  • Amerikada çoğunluu basket ve amerikan futbolu üzerine

ama dünyanın çoğu yerinde futbol sevildiği için :)

1|0
    0|0
  • spor sermayesinin buyuk dılımı futbola ait ve cekıcı spor dalı ulkemızde de futbol oncelıkle spor var bu yuzden sanırım ;) sahsen ben voleybol basketbol futbol hepsıyle cok ılgılenırım :)

1|0
    0|0
  • multijet:D bizim toplumun neredeyse hepsi futbolla ilgileniyor. ondandır:)

1|0
    0|0
  • yok.

0|0
    1|0
  • Çünkü burası Türkiye.

0|0
    0|0
  • Siddete egilim cok oldukca centilmenlikten uzak kalinca birde savasmi spormu ne oldugu belli olmayinca milletin siddete ac kaldiginin gostergesidir

0|0
    0|0
  • Çünkü dünyanın en poüler sporu.

0|0
    0|0
  • türk erkeği % 90'ı spor=futbol yapacak birşey yok...

0|0
    0|0
  • futbol heryerde böyledir :) yeterki konu futbol olsun :)

0|0
    0|0
  • spor futboldan ibaret diğerleri sayılmıyor türkiyede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• spor deyince aklımıza bir tek futbol geliyor da ondan. voleybol basketbol tenis yüzme bunlar o kadar uzakki Türk milletine..

0|0
    0|0
  • Erkeklerin bir çoğunun spor diye adlandırdıgı seyi mahallede futbol oynarken ve gercek sporu askerde tanıdıgını, birçok kadının spor diye adlandırılan sey-den bir haber oldugu bir ülkede yaşadığımızı bilmiyor gibi yazmıssın arkadasım..

0|0
    0|0
  • Dunyada en cok oynanan ve en cok izlenen ve en mantiklisi futboldur

0|0
    0|0
  • futbolda soruyorum baskette ilgi alanımı bunlar kapsıyor çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...