Sizce Beşiktaş bu başarısını sürdürebilir mi?

Büyük Beşiktaş'ı tebrik ediyorum :) Dün Beşiktaş bir kez daha tarihi başarısına daha imza attı ve tarihinde ilk kez Hollanda takımı Feyenoord'u 3-1 eleyerek tur atladı... Beşiktaş'ın önümüzdeki sezon çok önemli maçları var sizce Beşiktaş başarılı olabilecek mi? Ben inanıyorum ya sizler ne düşünüyorsunuz?

Bir İnegöl'lü olarak yürekten tebrikler ve başarılar BeşiktAŞK <3

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kadro yapısı ve oynanan oyuna bakarak bir değerlendirme yapılırsa Beşiktaş Türkiye'nin en iyi oynayan takımı. Hatta en iyi takım oyunu oynayan takımı ama tek farkı bu takım oyununu her zaman yapamıyo. Galatasaray ve Fenerbahçe Beşiktaş kadar iyi takım oyunu oynamasalarda oynadıkları istikrarı her maç sürdürdükleri için Beşiktaş'tan başarılılar. Herkes kendi takımının daha iyi olduğunu söyler. Ben Beşiktaşlıyım ama fanatik değilim Fenerbahçe ve Galatasaray bizden iyiler kabul ediyorum ama bu bizim istikrarsızlığımızdan kaynaklanıyo oynadığımız zaman tam oynuyoruz. Bunun kanıtını da geçen seneki maçları izleyin hakemlere rağmen kadrodaki tecrübesiz yıldız olmayan oyunculara rağmen parasızlık çekerken o kadar sakatlarla kaç hafta liderliğe oynadık. Bu başarıyı yoksayamazsınız. Soruya gelirsek de bu istikrarın böyle süreceğine inanmıyorum. Biter birgün. Ayrıca şunu unutmamak gerekir ki Feyenord'u geçsin bir zahmet diyen arkadaşlar takımlarınız kaç senedir ön elemelerde dandik takımların oyuncağı oluyodu ne ara unuttunuz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ligde kupayi belki alir ama avrupada alamaz kendimizi kandirmayalim her galibiyet Besiktas icin para demek oyuncu icin moral demek taraftar icin umut. mutluluk demek isye biz Besiktas olarak buna aciz yensinde illa yensin yani tek istegimiz bu

0|0
    0|0
  • Surduremez

0|0
    0|0
  • İnanıyoruz en deriinden :D haydi şampiyonluğa beşiktaşımm :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Feyenoord hollanda takımı diye cok buyutuldu.. En önemli yıldızlarını sattılar ve yerlerını dolduramadılar.. Ronald koeman çok iyi bir hocaydı.. Daryl Janmaat, Bruno Martins Indi, Graziano Pelle ve De vrij takımın en önemli oyuncularıydı.. Galatasaraydan muslera, selcuk, melo, sneijder ve burağın ayrılmasıyla esdeger..

O takımdan geriye kalanları beşiktaş yenemeseydi zaten büyük ayıp olurdu..

0|0
    0|0
  • yurekten oynarlarsa neden olmasın uefayı sevılya aldı hangı takımlar aldı su uefayı sampıyonlar lıgı zor evet ama ceyrek fınale kadar zor degıl bence bız gozumuzde bugutuyoruz besıktasın takvıye yapması sart feyenoord cok oyuncu yolladı besıktasa esıt degıldı ama besıktasında hakkını vermek gerek ezdı gectı ıkı mactada hayırlısı dıyelım ınsAllah ıkı Türk takımıda guruplara kalır gercekten bunu cok ıstıyorum ne guzel bır duygu olurdu

0|0
    0|0
  • Bu bir ölçü olamaz. Feyenoord her ne kadar yetenekli ortasaha oyuncularına sahip olsa da en önemli oyuncularını kaybettiler. Takım iyi durumda değildi. Beşiktaş 'ta önemli oyuncularını kaybetti ama rakibinin tam tersi daha istekli bir oyun ortaya koydu. Özellikle Feyenoord takımını yakından tanıyan Atiba Huychinson harikaydı. Beşiktaş şaşırtıcı bir şekilde çok hazır bir oyun ortaya koydu. Ama asıl Beşiktaş 'ı Play-off tutunda göreceğiz çünkü Play-off turundaki rakiplerin hepsi Beşiktaştan güçlü. En tehlikeli rakip Arsenal umarım gelmez. En iyi ihtimal ise Zenit ve Bayer Leverkusen. Umarım yarınki kurada Beşiktaşın şansı yanında olur. Ama Play-off turu için bir sağ bek ve bir 10 numara alınması şart. Son olarak Demba Ba son yıllarda Beşiktaşa gelen en iyi forvet.

0|0
    0|0
    • Beşiktaş'ta her şeyden önce kazanma isteği arzusu vardı isterse tam kadro yedek çıksınlar yine sorun değil :) Beşiktaş Zeniti Leverkuseni öyle ya da böyle geçer ama Arsenalden korkuyorum çok onlar baya güçlü fakat iyi bir sağ bek alınıp Gökhan töreyle. beraber iş yaparsa önünde kimae duramaz Beşiktaş'ın :)

• 10 numara alınmazsa tur imkansız..

• bir 8-0 daha olmasini istemeyiz ülke olarak. Ama Besiktasin kalitesi ortada. İnşallah basarili olur diyorum bir Galatasaray'li olarak

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ta Baba'da iyi başladı, devamının gelmesi dileğiyle..

0|0
    0|0
  • Sürdürmesini çok isterim bir monoca taraftarı olarak. Bu ülkenin 2 takımla şampiyonlar ligine gitmesi çok süper olur hele bide 2 side gruptan çıkarsa tadından yenmez :)

0|0
    0|0
  • bir Gs taraftarı olarak devamının gelmesi çok isterim ne kadar çok takım rekabet ederse kalite de o kadar artar

0|0
    0|0
  • İyi bir on numara gelirse neden olmasın.. Teşekkürler Bursa'nın ADAM'ı :))

0|0
    0|0
  • Porto ve zenit çıkarsa eleyebilir ancak napoli leverkuzen arsenal çok sıkıntılı özellikle arsenal

0|0
    0|0
  • kuraya baglı.

0|0
    0|0
  • besıktas yendı ama iyi oynamadı rakıp hatalarından oldu yani

0|0
    0|0
  • Keşke ama çok zor rakipler çıkacak karşısına

0|0
    0|0
  • Arsenal çıkarsa ş ligi hayal olur