Forumlardaki İngilizce isimler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben nefret ediyorum.Sen Türk isen buna göre davranmalısın bana göre.Ya Türklüğünü bil ya da git İngiltere mi olur Amerika mı olur onun vatandaşı ol.(Yanlış anlaşılmasın ben sadece fikrimi söyledim siz ne düşünüyorsunuz?)

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• tamamen özentilik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• her insan istediğini yapmakta özgür olmalı diye düşünüyorum

mesela isteyen ingilizce isimler kullanabilmeli, isteyen kürtaj olabilmeli

3|0
    0|0
  • herkesin kendi görüşü istediği dilde istediği ismi yazabilir.illa Türkçe isim yazmak zorunda değil.

0|1
    0|0
  • gereksiz bir soru. isteyen istedıgını yapar yazar anladnmı ;)

0|2
    0|0
    • Neden böyle dedin şimdi?Ben sadece fikrimi söyledim ve bence yanlış olduğunu söyledim(bence) başkalarına göre doğru olabiliğr

• niye bu kadar utanıyosun cok mu populersin?

• Utanmakla alakası yok bunun.Yorumlara bir bakar mısın iyiki bir soru açtık millet hemen kızmış baksana.Bir de ismimi söylersem sonunda artık forumda dışlanırsın.

• Abarttın, saçmaladın

0|2
    0|0
  • hatta kelimelerin kökenini araştırıp yabancı kökenli kelimeler kullananları da oraya gönderelim.mübadele başlasın.

0|2
    0|0
  • bu kadar abartmasaydın :(

0|2
    0|0
  • Önce konuşmayı sonra da yazmayı 'öğrensek' sorun olmazdı...

0|0
    0|0
  • keşke japon alfabesi kullanabilseydik

0|1
    0|0
  • Benimm güldüğüm tek nokta asigirl , mckarizma ,pembegirl gibi saçma ifadeler :D

0|0
    0|0
  • çok düşündün mü ne sorsam diye. zorlama bence böyle. olmamış.

0|0
    0|0
  • ingilizce ya da türkçe isim kullanmanın türklükle bir alakası yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• " Ya Türklüğünü bil ya da git İngiltere mi olur Amerika mı olur onun vatandaşı ol "

sglşkskgnmçssbnlşgkjşsflkhgsjlg

0|0
    0|0
  • Doğrusu senin ismini merak ediyorum ? Acaba hangi ismi kullanıyorsun. Açıklasana kendini ?

1|0
    0|0
    • yoo yoo o bir ajan dostum :D asıl ingilizce isim onda ;)

• eex sen bir karışma bu işe.Deşifre yani :)

• Fikir beyan ederken

Ya Türklüğünü bil ya da git İngiltere mi olur Amerika mı olur onun vatandaşı ol.

Dediğin an bu saldırıya girer.Fikrini açıklamadın haklara dil uzattın.İşte günümüzün sorunu bu hekes senin gibi düşünüyor.

''Ben böyle düşünüyorum Türkçe yazılmalı''

Bunu yazman 5 saniyeni alır ve kimseyi galeyana getirmezsin.

0|0
    0|0
    • Tamam neyse konu kapandı.Dersimi aldım

• Senin gibiler bile seks yapıyor bu ülkede :(

2|1
    0|0
  • yabancı isim kullanmak Türklüğü bilmemek diye değerlendirilmemeli bence. Yani Türk olduğunun bilincindedir, Türklüğün gururunu da taşıyo olabilir ama yabancı nick almıştır bu ayrı bişey böyle değerlendirilmez bana sorarsan

0|0
    0|0
  • imkanım olsa amerikada yaşarım zaten

0|0
    0|0
  • Sorunu göstermek yetmez, çözüm önerisi sunar mısın?

0|0
    0|0
    • Çözüm önerisi.Güzel soru halkı bilinçlendirmek desek ya da boşver kardeşim.Haklısın isteyen herkes istediğnii yapabilir ama bence yanlış yani.

• Atatürk batının teknolojisini alın demiş ama biz kültürünü alıyoruz. kültürü bozulmadan en iyi gelişen Çin'dir. biz batıya özendiriliyoruz kardeş, cözüm için cok geç...

• Haklısın

• gizli türko olacağına açık amerikan ingiliz olsun

0|0
    0|0
  • what a conservative point of view man

0|0
    0|0
Yükleniyor...