Hayatımda Nokia kadar dandik telefon görmedim. Sizce en kötü telefonlar?

Alalı daha 3 ay olmadı hemen ekranı bozuldu, daha önce nokia telefonum vardı yine onunda programı bozulmuştu. ayrıca nokia nın menüleri rezalet, mesajların hepsini silme gibi bi lüksün yok.. tek tek silmelisin mesela aklıma gelen saçmalıklardan.

Sözün kısası hayatımda nokia kadar dandik telefon görmedim.

hay kafama ... bu telefonu aldığım için

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle 5250..

Aldım alalı hiç bir hayrını göremedim. En acil zamanlarımda sürekli beter bir hale giriyor o dokunmatik zamazingosu. Basıyorum, basmıyor abi..

Bak mesela, sigara bırakma hattından arıyorlar beni. Sigarayı bırakıp, mutlu mesut günler yaşamak için 1'e basın diyor telefondaki hatun. O ara dokunmatik bir kafayı yiyiyor. Kadıncağızın yüzüne kapanıyor telefon..

Sigarayı bile bu allahsız telefon yüzünden bırakamıyorum. :)

1|0
    0|0
    • hahah evt tuşuna basıyorum cihaz hayır algılıyor ,sabahtan beri çektiğim çileyi görsen.. sürekli verdiği ekran arızalarını saymıyorum bile..türkiyede milletin düşüncesi kalıplaşmış nokia iyidir filan diye alakası yok

• Eskidendi o.. Bir efsane, kendi kendini nasıl mahveder en canlı kanıtı işte Nokia. Samsung'un gözünü seveyim ben..

Kızlar Ne Diyor 8

• Seninle hemfikirim.Nokya berbat telefonlar üretiyor.Sonuçta Finlandiya markası ve insan almaya korkuyor.Ben Samsungu tercih ediyorum .Canavar gibi telefonlar ürtiyorlar.Denemelisin :)

0|0
    0|0
  • ben genelde samsung kullanıyorum=)

0|0
    0|0
  • Benim şu an kullandıgım nokıa 2 yıl oldu kullanıyorum çok iyi bence nokıa. Bence en kötüsü samsung.

0|0
    0|0
  • forever samsung :)

0|1
    0|0
  • nokia 6300 kullanıyorum dusmedıgı yer kalmadı apartmandan bıle dustu ne camı kırıldı ne ekranı kaydı sağlam telefon

0|0
    0|0
  • dokunmatik her telefndan nefret edyrm

çantanın içinde totoma değse tuş kilidi açılıyo manyakların

lisede kullandğım takozuma geri döndüm

gayette mutluyum

0|0
    0|0
  • Ben senelerdir nokia kullanıyorum gayet iyi hala.

0|0
    0|0
  • Cidden fake lan o, benim telefonumda neden mesajların hepsi silinebiliyor? <3

0|0
    0|0
    • nokia c3-02 mesajların hepsini silmeyi bana gösterebilir misin?

Erkekler Ne Diyor 6

• nokia diye kandırmışlar seni nakia falan olmasın o

1|0
    0|1
  • Nokia 5800 XPressMusic..

Güya Symbian S60v5 Telefon hem donanımsal hem işletim sistemi olarak sorunları var.

5800 En çok güncelleştirme yapılan telefon. Ama Telefonun kilit açma tuşu sürgülü olduğu için bir süre sonra bozuldu. Şu an arada sim kart ı görmüyo. Kendi kendine kapanıp açılıyo felan. Kafayı yicem. Peder beyi de bi ikna edemedim HTC One X veya Galaxy S III istiyorum ama almıyor. Ne yapsam bilemiyorum..

0|0
    0|0
  • aynen kafana :) madem fikirlerin ve yargıların net almasaydın keşke.

bu arada ekran arızası tamamen bahtsızlık.elektronik eşya şans işi..ben samsung dan başka telefon kullanmazdım.kullanırken de senin gibi söylenirdim.alışkanlık işte

0|0
    0|0
  • devir android ve ios devri

0|0
    0|0
  • Tusluda Nokia Dokunmatikte Samsung un ustune tanimam 6300 ve su an galaxy mini kullanicisi olarak

0|0
    0|0
    • doğrudur. nokia dokunmatikte sınıfta kalmıştır benim için

• symbianda israr etmese belki bugun Samsung kullanmayacaktim.windows mobile meego anna belle derken malesef tuketti.41 mp lik telefon cikarmis pureview diye aman ne buyuk icat

• nokia siemens samsung lg kullandım.nokianın telefonları biraz büyük ve yavaş olur ama kamera vs diğerlerinden iyi olur genelde.eski bir alışkanlık olarak nokiayi seviyorum ben yine de

0|0
    0|0
Yükleniyor...