Hangi ligi izlemeyi daha çok seviyorsunuz?

Mesela ben La Liga (El Clásico maçları favorim) ve Bundesliga hayranıyım ya siz?

• La Liga
    57% (4)23% (5)31% (9)Oy Ver
  • Bundesliga
    0% (0)23% (5)17% (5)Oy Ver
  • Premier Lig
    14% (1)36% (8)31% (9)Oy Ver
  • Serie A
    14% (1)5% (1)7% (2)Oy Ver
  • Ligue 1
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Süper Lig
    15% (1)13% (3)14% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Favori takımlarınızı da yazsanız iyi olur :) Ben Barcelona ve alternatif olarak Bayern Münih'i tutuyorum.

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• oha l*n kıza bak :D küçüklüğümde tv8 falan ingiltere ligini verirdi hiç kaçırmazdım ne zaman ki ingiltere ligi şifreli kanallara geçti pek bakmaz oldum la ligada barçanın realin maçlarına bakardım onu da bu sene çoğu maçı d smarta verdiler zalımlar ama iyi maçlar oldu mu haberimiz oluyor zaten internetten bulur bakarım yine de öyle sıkı takip ederim dediğim bir lig ya da takım yok şampiyonlar ligini kaçırmam sadece o kadar yine de oy verceksem la liga derim daha kaliteli futbol oynandığını düşünüyorum ama almanya ve ingiltere de stadların atmosferleri daha çekici oluyor favori takımım real madrid sonra bayern ama her zaman o küçüklüğümde izlediğim ingiltere ligi maçlarının da etkisiyle bir arsenal sempatim de olmuştur

1|0
    0|0
    • uzunca anlatışın hoşuma gitti :) internetten maç özetlerini izleyebilirsin. Bir de şöyle bir soru sormalı 'Premier Lig eskisi gibi mi?' bence hayır :(

• psg mesele onları da araplar aldı ama nispeten onlar daha iyi transferler yapıyor bu 3 ü arayı çok açtı zaten aslında barçayı da pek beğenmiyorum artık ama yinede ilerisi 3 lüsü hatrına en iyilerden diyoruz bu sene chelsea zorlayabilir yinede bunları şampiyonlar liginde

• Aman diyelim ://

• Nba izliyorum ben:)

1|0
    0|0
    • peki kimi tutuyosun? çok izlemem ama Chicago Bulls‎ favorim :))

• jordanın zamanında izlemeye başladığım ve jordan hayranı olduğum için tuttuğum takım bulls;))

• Premiere Lig ve La Liga

1|0
    0|0
    • favori takım/takımların?

• evet haklısın! ama adam gibi futbolcular da asla unutulmuyor. Sadece Türkiye'den bir örnek vereyim: Alex. Adamın dibiydi rakip takımın taraftarları bile gideli 3 yıl olmasına rağmen hala onu anıyor. Futbolda fair-play diye bir şey var dimi?

• Tabi ki.. Öyle futbolcular unutulmaz zaten :)

• beni interciyim
    italya ligi ve kemik sesi:D

1|0
    0|0
  • bundesliga ile Premier lig çok çekişmeli
    Ama Real Madrid Taraftarayım La Liga da izlerim
    (Aşırı Fanatik)

1|0
    0|0
  • Süper Lig GALATASARAY !

1|0
    0|0
  • Alman futbolunu seviyorum

1|0
    0|0
  • Süper lig tabikide galatasaray-fenerbahçe ya da galatasaray beşiktaş maçları favorim :)

1|0
    0|0
  • la liga dan başkası yalan :D

1|0
    0|0
  • İngiltere ligi müthiş tempolu, kaliteli, güzel bir lig. takımım LİVERPOOL

1|0
    0|0
  • Premier ligini izlerim. Favorim kirmizi seytanlar

1|0
    0|0
  • premier lig

1|0
    0|0
  • süperlig en iyisidir tüm maçları izlerim diğer liglerde sadece derbileri ve güçlü takımların maçlarını izlerim

0|0
    0|0
  • Olum premier ligden sağlamı mı olur l*n adam geliyo omuzu koyuyo yere yapışıyo bir kere gol olma riski yüksek havadan bir top atıyolar defanslar ya ayak kırıyo penaltı veya tehlikeli yerden serbest vuruş veya 9 numara topu indiriyo arkada öküz gibi koşan forvet arkası topu alıyo hemen kanada o sürede takım ceza sahasına toplanıyo derken orta o ordan geliyo o ordan deparı atıuyo orta buluşuyolar kaleci tutuyim derken gooooollllllllll

0|0
    0|0
  • bundesliga maçları çok hızlı oluyor o yüzden gördükçe takip ediyorum ama ardanın hakan çalhanoğlunun maçlarını hiç kaçırmadım diyebilirim

0|1
    0|0
  • Premier Lig

0|0
    0|0
  • vayy be kızlar futbol maçını bıraktı şimdide ligleri takip ediyorlar.

0|0
    0|0
  • Premier lig daha zevkli futbol kalitesinden

0|0
    0|0
  • Dünyanın en iyi ligi tartışmasız Premier Lig.. Ama Bundesliga bir başkadır :)

0|0
    0|0
  • La Liga Budesliga Premier Lig yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tabi ki ingiltere gerisi hikaye

1|0
    0|0
    • favori takımın? Manchester United bence iyi

• hay allahhh bu konuyu konuşmaya gerek yok... anlaşamayacağız...

• bence de boş verelim en iyisi

• En zevk aldığım lig Premier Lig
    Ama el mahkum işte Süper Lig izliyoz.

1|0
    0|0
    • keşke İngiltere'de doğsaydım diye düşündüğün oldu mu?

• Tek isim veremem. Messi, Neymar, Suarez, Hazard, Robben, Sneijder ilk aklıma gelenler

• James Rodriguez'i unuttun mu? :((

• Serie A ve La Liga

0|0
    0|0
  • La ligayi bende cok severim ama bunlarin yani sira sampiyonlar ligide baya zevkli oluyor. Galatasarayon son iki senedir maclari mesela.

0|0
    0|0
  • Bundesliga
    Premier

0|0
    0|0
  • Serie A

0|0
    0|0
  • kötü bir espiri geldi aklıma, yapacaktım ama halk buna hazır değil vazgeçtm :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...