Daha önce evlenip ayrılmış başından evlilik geçmiş bir erkekle sevgili olur ve onunla evlilik düşünür müydünüz?

Daha önce evlenip ayrılmış başından evlilik geçmiş bir erkekle sevgili olur ve onunla evlilik düşünür müydünüz? Sizin başınızdan hiç evlilik geçmemiş tabiki ilk evliliğiniz olacak..

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• böyle bir durumda hayat zorlaşırdı sanırım çnkü bazı şeyleri kabul etmek zordur çok sevsende ilk sen dukunmuş olmak istersin ilk sen aynı yastığa baş koymk istersin ama herkes böyle şeyler yaşayabilir ön yargılıda olamam ama çok zor olurdu bazıı şeyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• boşandık diye ölelim mi

0|0
    0|0
  • hayır neden düşüneyim böyle bişey.kızlar için bence 1-0 yenik başlamak demek bunun anlamı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Böyle on yargılarım yok.Sevdikten sonra hiç kimseye sormam.Bana akıl verenler yaşamicak onunla bir ömür.Ben yasıcam onun için başlarım başkaların fikilerine.Seviyorsam tabiki evlenirim :)

1|0
    0|0
  • cıks cıks cıkkkks.bosanmak kotu bısey degıl ama ben evlenecegımadamda o evlılık heyecanını gormek ısterım malum bı kere yasanan seylerın bıdaha heyecanı yoktur ayrıca takarım ben eskı karısına fılan..

1|0
    0|0
  • neden ayrıldıklarını ıncık cıncık edip öğrenmedikten sonra rahat edemem olmaz.

0|0
    0|0
  • Düşünmezdım .. sen sonucta hıc evlenmemıssın senınde ilkin olması lazım o evlilik heyecanını bırlıkte tadmanız lazım

0|0
    0|0
  • Eski evliliğine dair şeyleri hayatından tamamen çıkarmışsa benim için hiç sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • hiç böyle bişy düşünmemiştim şu ana kadar ama olbilir heralde bşy dimemm

0|0
    0|0
Yükleniyor...