Üniversite dedikleri gibi mi gerçekten merak ediyorum. :)

Arkadaşlar 2 yıldır biriyle beraberdim.Ama aldatıldım ne yazık ki.O üniversite de ben lisedeyim.Ama son senem :) Herkes diyor ki üniversiteye git hayatının aşkını bulcaksın üniversite bambaşka herşeyi unutcaksın diyolar.Gerçekten öylemii

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• O herkes üniversiteli mi ? :)

1|0
    0|0
    • Evet :)

• Sevdiğim insan üniversiteden bir kız bulunca beni bırakınca olaylara böyle bakmaya başladım..

• karaktersiz biri ise diyeceğim bir şey yok arkadaşım ... sen karakterini koruda.

Erkekler Ne Diyor 7

• zaman herşeyin ilacıdır...fakat üniversite olacak diye bir kaide yok...arkadaş çevren çok genişler...aşk bilinmez olurmu olmazmı?

0|0
    0|0
  • kandırmışlar seni kuzum ahh kıyamam :)) devir değişti önceden olsa belki ama şimdi öyle hayatının aşkını orda arama yanlış şeyler yapabilirsin sonra seni terkeder al başına belayı. ama iyi birini bulursun belki ihtimal var yani ama sen dikkat et pişman olma...

0|0
    0|0
    • :(

• ne şakası ben gülüyo muyum:DDDD

• Ya zaten unutuyorum zmaanla işte :D

• üniversitede her şey sana bakıyor.eğer sen kendini bozmazsan okur gidersin ama eğer bozarsın bir sürü şey kaybedebilirsin mesela namusunu,şerefini vs. vs.

0|0
    0|0
  • Üniversite farklı biyer..Emin ol..Özgürlüğü hissedeceksin liseden farklı olarak ama hayatının aşkını bulma meselesi tam bir soru işareti..

0|0
    0|0
  • üniversite insanı değiştiriyor kapalı kızlar bile kabak çiçeği gibi açılıp tarzını değiştirip bambaşka oluyorlar üniversitede

0|0
    0|0
  • İyi yemişler seni.Hayatının aşkını bulacaksın diye garanti yok.Eğer farklı bir şehirde okuyacaksan, biraz eğleneceksin ve hayata daha farklı bakacaksın o kadar.

0|0
    0|0
  • üniversite ortamı farklı git gör ama önce calışman lazım derslerine o kadar kasıyor millet derslerine üniversite okuyacam diye bosunamı calışıyor hehehehehe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben lisede lise 2 den beri abartı olacak belki ama afacanın önde gideniydim . çirkin değilim çok şükür . ama üniversite biri bitirdim halaaa ortada beyaz spor arabalı prensim yok :D ama bu demek değil ki senin de olmaz . yani demem o ki bunlar nasip kısmet meselesi.. aşka ne zaman tutulacağın hiç mi hiç belli olmaz ;)

0|0
    0|0
  • iyi bi üniversite kazanda önce degerını bil ve istedgn gibi yasa. önce üniversiteyi iyi bi seklde kazanmak.. ünivi illa o yönden dusunme

0|0
    0|0
  • aşkı bulur musun bilmem ama gerçek hayatı göreceğin kesin

0|0
    0|0
  • hayatının aşkı hikayesi yalan güzelim üniversitede çıkar menfaar ilişkileri çok fazla hayatımın aşkını buldum zannedecen ama çocuk seni kullanıp kullanıp bırakıcak hepsi bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...