Fit ve sağlıklı bir vücut için yaptıklarım doğru mudur?

Selamlar... Ben 2.00 cm boyunda 116 kg bir vatandaşım. Günde 1 km mesafeyi 10 kere koşup 10 kere yürüyorum. (Sabah 7, akşam 7 olmak üzere). Saat 15:00'da bisikletim ile 5 km uzaklıktaki belediyenin yaptığı spor aletlerine mekik çekmeye gidiyorum. 106 adet mekik çektikten sonra aynı şekilde tekrar 5 km yolu geri evime dönüyorum. (21 viteste) Eve vardığım zaman her biri 106 adet olmak üzere 3 kg dumbell aracılığı ile ön kol, göğüs çalışıyorum. Arka kolu 58 adet yapıyorum. Akşam 7 olduğunda yukarıda belirttiğim gibi tekrar koşuyorum. Yediklerim konusuna gelince elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum. Daha doğrusu az yemeye çalışıyorum. Bu hareketleri düzenli olarak yaptığım sürece sizce 1 ayda kaç kilo veririm?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• 4-5 kilo verirsin 2 metre boy çok be usta Benim boyum 1,89 bende vücut çalişiyorum koşu yapıyorum yüzüyorum kickboks yapıyorum ama amacım yağ oranını dahada azaltmak kas kütlesi kazanmak sen o boyla vücut çalişssan çok iyi olur :D

0|0
    0|0
    • 9 yıl basketbol oynadıktan sonra bırakınca vücudun dengesi bozuluyor. Bütün kilonun sebebi o ya zaten..

• Doğrudur böyle şeyler çok acimasiz oluyo yilarca yap anca olsun yerine otursun bırak 1 senede mahfoluyor

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• A hahaha sen dalga mı geçiyorsun. Git burdan. Öyle bir erkek... konuşmuyorum. Git.

0|0
    0|0
  • Offf Ben yataktan kalkmaya üşeniyorum. O ne yaaa O. O

0|0
    0|0
    • Eve gelir gelmez soruyu sordum sen düşün...

• Allah kolaylık versin. Ben spor salonunda 1 Ay dayandım. Terden ve yorulmaktan nefret ederim

• Sağol :)

• allah cezanı vermesin böyle yap 1 haftaya hastaneye kaldırırlar seni zorla şişmanlatırlar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ayda kaç kilo vericeğini kimse bilemez ama Protein ağrılıklı beslenmessen kaslarında erime olabilir haberin olsun.

0|0
    0|0
  • Bu azimle devam ne kadar vericegini bilmemde bir deri kemik kalırsın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...