Sevgilinize yaptığınız ya da size yapılan aklınıza kalan sürprizler neler?

Sizin ve ya karşı tarafın yapmış olduğu aklınızda kalan güzel sürprizler var mı ? Ya da ilerde sevginizi hakeden doğru kişiye yapmayı planladığınız sürprizler. Onu şaşırtmak ve etkilemek adına...

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Birlikte Urfa'ya gitmiştik. o yabancı merak etti gezelim dedi doğuyu. ben de doğuluyum urfaya da bayılırım. iyi hadi gezelim dedim. meğer benden habersiz 2 gün önce gitmiş urfa halfeti de her şeyi ayarlamış. bir kamyon kırmızı gül. biz gittik otobüs garının ordayız. otobüsten indik bu kayboldu. bir tane siyah gülü geldi urfanın bana. aldım üstünde bir not " sakin ol kaybolmadım yazıyor" hani kaybolsa bitiğim. yol bilmez dil bilmez. neyse sonra bir kamyon yaklaştı geri geri sonra arkası havaya kalktı kamyonun sonra bütün güller ayağımın dibine döküldü. insanlar tuhaf tuhaf bakıyorlar. ne oluyor ne bitiyor anlamadım. aptal bir ifade bende. sonra indi geldi kamyondan. su iç de şaşkınlığını at dedi. yeni bir icattı heralde bu su matarası. suyu döktükçe bardağa, içinden yazılar çıktı. bir hilesi vardı o yazıların ama çözemedim "benimle evlenir misin" yazıyordu. ağladım, evet dedim. o zaman bana su koy dedi. suyu doldurdum ve "evet" yazısı döküldü bu kez de. şu anda evliyiz :D paylaşmak istedim..

0|0
    0|0
    • Vay beeeeee. Çok sevindim gerçekten umarım her daim mutlu olursunuz bak duygulandım bende :)

• amin. teşekkür ederim :D

Kızlar Ne Diyor 9

• Şu ana hiç yapmadım. Bana yapılanları hatırlamıyorum gelecektekinede hiç düşünmedim olursa düşünüürm.

0|0
    0|0
  • Ben süpriz yaptım , şimdi sıra onda ...

0|0
    0|0
  • Valla bir gün yağmur yağıyordu onun çantasında şemsiye var sanıyorduk bi baktıkki yok içinden şemsiye çıkmaması bizim için çok sürpriz oldu :D ve yağmurda deliler gibi iki aşık gezdik kahkaha attık gerçi şuan ayrıyız ama hala unutmam o günü :) biraz farklı bir örnek oldu gibi ama olsun :D

0|0
    0|0
  • Onunla tanısma anımız hayatta unutamaz ..

0|0
    0|0
  • hangı bırını saysamkı sımcık sana hacı:))ama benım en buyuk süprızım hamıle olmam olmustur ona:))) nordunn gorusmeyelı bakam

0|0
    0|0
    • hahaha iyiymiş hacelyus -_- nörüyüm memleketteydim iş başı yaptım işte yine :/ sen naparsın çocuk tekmeliyo mu :P

• İyi bir istisna olduğun söylenemez *_*

• ne sevenim var ne seven bir kalbim

0|0
    0|0
  • of çok yoruldum.sürpriz istemiyorum.

0|0
    0|0
  • ne yaptım

ne de yaptılar

acaba sorun bende mi.

0|0
    0|0
    • Bakarsın Milano sokaklarında gezerken birisiyla karşılaşırsın. Sana kocaman bi' sürpriz yapar. Huh (^.^)

• O zaman yaklaş bakalım mesaj kutusuna doğru. ^.^

• hiç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• iskender pala nın katre - i matem kitabını aldım içine ''sonsuz aşk lalesini benimle dikmeye ne dersin?'' yazdım (kitabı okuduysan bu yazdığımın kitaba ne kadar güzel yakıştığını bilirsin)

0|0
    0|0
    • Okumadım bilmiyorum ama hoş bir sürpriz olmuştur muhtemelen :)

• kitapta bayağı lale geçiyor da ordan bi benzetme yapayım dedim çokkk beğenmişti.. okumanı tavsiye ederim kitap çok güzel..

• rasimcan koca bir hiç ...

0|0
    0|0
  • aklımda çok şey kaldı ama kalmamış gibi davranmayı seçtim...

0|0
    0|0
  • olmadik zamanlarda cat kapi karsimda bulmam. cok severdim o huyunu

0|0
    0|0
  • Çok güzel sürpriz yapmıştım. Burada da 1 soruya cevap olarak yazmıştım ama tekrar tekrar yazıp reklam etmek istemiyorum.

Yaptığım sürpriz güzel bi' "En güzel cevap"ımdı. =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...