1.77 boyunda 72 kiloyum vücudum fazla sıkı değil ama öyle sallanmıyoda. 15 günde nasıl göbeğimi sıkılaştırırım?

Tek sıkıntım göbek bölgem diyebilirim aslında bu aralar aşırı çıktı yani. Az da olsa biraz mekik çekiyorum ama bana 15günde karnımı sıkılaştırıcak bir formül lazım. Lütfen mantıklı cevaplar istiyorumm :) bir de popo sıkılaştırma :) ip atlamaya başlıcam ama hızlı bir yararını görebilir miyim bilmiyorum :) mekik çekme aletleriyle çekilen mekiklerde normal kadar etkili mi? Çok soru sordum ama :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• oncelikle karninin sismesi son gunlerde olduysa iyi bir sey cunku onundeki 15 gun yediklerine dikkat edersen zaten eski haline doner o. simdi soyle bir sey var genelde karindaki yag alt karin denen bolgede oluyor. sen sadece mekik cekersen pek faydasi olmaz cunku mekik ust karin icindir. lower abs workout yazarsan youtube'a tonla sey cikar zaten. bunlar normal karin egzersizlerinden biraz daha zor olabilir ama etkili olur. popo icin de bol bol squat, lunges, donkey kicks, glute bridge gibi hareketlerden yaparsan etkiyi gorursun. zaten bunlari duzenli yaparsan gercekten 1 haftada bile gozle gorulur bir degisim oluyor :)

0|0
    0|0
    • ayrica egzersizleri aksam yatmadan once yaparsan daha etkili olur cunku sen yemek yiyene kadar vucut yaglari eritiyor ama sen yemek yiyince onlari eritmeye basliyor yani sunlari yapayim da oyle yemek yiyeyim hemen arkasindan falan deme sakin

• Çoook teşekkür ettim :)

• onemli degil umarim ise yaraar

Erkekler Ne Diyor 4

• Maşallah bende 182cm 74 kiloyum :D 2 kilo daha alsan orta siklet boks maçı yapabiliriz eşit olarak. Uzman tv var olmadı hazreti google var

0|0
    0|0
  • 15gün sonra istemeyi gleiyor? yumurta kapıya dayanmış?

0|0
    0|0
    • Düğün var elbise giycem ondan 😄

• koşu mekik ^.^

0|0
    0|0
  • bol bol mekık hareketı yap kos ve az hafıf seyler ye..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yuzme en iyisi ama mekikde cok iyi tabiki düzenli olarak yaparsan hic cekmemis biriysen en başta 5 er tane yapip 1 dakika bekle sonra zamanla 20 tane yapip 1 dakika beklersin.. ve bunu yaklaşık 200 300 tane hergün aynı saatte yapmalisin yemekten 1.5 saat sonra dha etkili olur...

0|0
    0|0
    • Mekik aletiyle çeksemde aynı etki olur mu? Sırt destekli kalkmamı kolaylaştırıyor

• Olur olur ama benim tercihim mekik aletsiz , dizlerini bükük ayak uclarini bir koltugun altina koy destek al cabuk cabuk yaparsin öylede

• 15 gün imkansız ancak 15 gün de 2 ya da 1 kilo verirsin yapman gereken bol yürüyüş ve su başka çaren yok 😞😞😞

0|0
    0|0
    • Umutsuz vaka yani he 😔😔

• Maalesef canım seni umutlandırıp vücuduna zarar vermeni ve kemiklerinin zedelenmesine izin vermek istedim!!!

• uzman tv de egzersiz hareketleri vardır, oradan bakabilirsin

0|0
    0|0
  • günlük 200 mekik çek sonra günlük yüz yürüyüş yap bisiklet sür bnları yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...