KIZLAR vücut geliştirme sizce ne kadar önemli?

Kızlara soruyorum çoğu erkeğin sorun bile etmediği vücut geliştirme sizce ne kadar önemli? Hayalinizdeki erkeğin vücudu nasıl olmalı?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Kendine bakması önemli her alanda ve kendi için yapması

0|1
    0|0
  • Tabiki kendi vücuduna bakan bir erkek olmasını tercih ederim ama gerektiği kadar ve aşırıya kaçmadan :)

0|1
    0|0
  • Kizlar oyle fazla atletik yapili erkekleri pek fazla sevmez seven zaten kudurmustur ben sevmem daha cok ciliz severim

0|1
    0|0
  • Illa kasli olucak diye bir sey de yok ama en azindan balkon olmasin o gobegi eritin :)

0|1
    0|0
  • Kişiden kişiye göre değişir ama bence aşırı kaslı olanlar çok itici duruyolar

0|1
    0|0
  • Bence çok önemli yanında yürürken kastan kolları vücuduna değmese çok hoş olur bence :D

0|1
    0|0
  • Herkes kızların kaslı erkekleri sevdigini soyler bence oyle degil ben zayif bir bakima duz erkeklerden hoslaniyorum meselaa

0|1
    0|0
  • Göbekli değilsen ve ya zayıflıktan kemiklerin görünmüyorsa vücut çalışmana gerek yok

0|1
    0|0
  • asiriya kacmadan yapilani gayet hos durur, sozum kisa boylulara degil tabi ki..

0|1
    0|0
  • Ne göbekli ne zayıf ne fazla kaslı ne cılız. orta şekerli olmalı fit olmalı yeterli.

0|1
    0|0
  • Kızlar için tip ve vücuttan çok sempatiklik ve kalp önemlidir :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Erkeğin yapılı olmasına gerek yok kilosu boyu falan orantılı olsa çoğu erkeğin ilgisini çekecekdir zaten sadece dikkat etmeli ;)

0|0
    1|1
  • kızları bilmemde benim için baya önemli

0|0
    1|0
  • ilk önce bunu kendin için yapman lazım daha sağlıklı olmak için ve aynaya her baktıgında haz alabilmek için daha sonra ki adım kızların senin vücudun hakkındaki fikri olmalı

0|0
    1|0
Yükleniyor...