Fala inanma falsız kalma, hayretler içindeyim! Bu konuya bakış açınız ne?

Dün akşam bir arkadaşımın ısrarları üzerine bir falcıya gittim. Kahve falı baktırdım.Zaten bana söyleseler kendim bile gülüp geçerdim bu olaya. halada şokunu üzerimden atabilmiş değilim . 60 TL verdim fakat her zerresini hak ettiği için 20 TL daha bahşiş bıraktım.

Neredeyse hayatımdaki tüm olan biteni sebep ve sonuçları ile birlikte bana aktardı. Az kalsın iç çamaşırımın rengini söyleyecek diye tedirgin oldum. :) Belkide onuda biliyordu ama ayıp olmasın diye söylemedi. Bu konuya bakış açınız ne? Neler düşünüyorsunuz. ?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Fala inanmam ama baktırırım eglencesine :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Geçmişi bilebilirler ama gelecekle ilgili şeyleri karıştırırlar.Bence inanmamak en güzeli.Bir ara bende gidiyordum hastalık derecesine geliyor.Bildi diye salak salak şaşırıyoruz ama gelecekle ilgili hiçbirşey bilemiyorlar.Bir de hadisleri ve ayetleri okuduktan sonra ne bakarım ne baktırırım.

0|0
    0|0
  • fala inanmam baktırmam da bu yüzden..

Yıldız falı, kahve falı, el falı gibi her çeşit fal hurafedir. Hadis-i şeriflerde buyuruluyor ki:

(Falcının, büyücünün söylediklerine inanan, Kur'an-ı kerime inanmamış olur.) [Taberani]

(Fal baktıran, falcıya inanmasa bile, kırk gün namazı kabul olmaz.) [Müslim]

1|0
    0|0
    • Kurandan ayetler yazacaksan bende biliyorum bunları ordan burdan bana copy paste etmene gerek yok.

• copy paste in sebebi orjinal olsun kendi yorumum girmesn fetva vermeyeym diye ..

inandığını söyledin cevap verdm o kadar.

• Cinconları vardır onun.Olan şeyleri söylemiş zaten.Olacakları dğil.Olan şeyleri görmesi şok edici değil.Geçmiş yaşandığı için Cinlere karışmış birine basit kalır.Gaybı ise Sallar.Zaten gayple ilgili soylenenlere inanma. İmanın sıkınıtya düşer.

1|0
    0|0
    • Bu hafta gidip :D maç tüyoları alacağım :D

• bi 50 daha bayıl annem sen.Bazı insanalrı büyülemek parasını yemek için böyle ufak şeyler yetiyor demekki

• :) Paraya kuvvet bizim ailede yaygın bir sözdür. Sallamam ben üçü beşi babam.

• bende fala ınanmam ama falsızda kalmam ama genelde falcıya gıtmem cunku gecmısımı ben bılıom gelecegıde allahtan baskası bılemez o yzden gıtmem falcıya

1|0
    0|0
  • numarasını ıstıyorum yada adresını :P :)))

0|0
    0|0
  • Valla kısa zamanda bi falcıya uğramayı düşünüyorum :D

0|0
    0|0
    • :) hayretlerim şaştı ne yapalım. İzlerdim falan kız arkadaşlar baktırırken ama hiç dahil olmadım saçma gelirdi memnunda olmazlardı korktum :D resmen ya

• vay erkeklerin fala merakı oldunu bilmiyodum :)) ben hiç inanmam baktırmamda

0|0
    0|0
  • cinleri mi var ne bende bilmiyorum ve inan ben de çok merak ediyorum nerden bildiklerini.. :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aslinda ne malum ona bildigi seylerin baskasinin anlatmadigi.Arkadas israr etti diyorsun.Suphelenmedim degil.Yada beklemeye alirken ses kaydi alanlara ne demeli.ne guvenlik onlemi artarsa artsin hirsiz yine bir yol bulur.En Buyuk Hirsizliklardan biride İNANÇ hirsizligidir.Eger inancin az cok kuvvetli ise bunu anlarsin.Cunku oda senin benim gibi fani.kolay kolay kimse bu tip insanlari sorgulamaz.Din konusuna gelince bir suphedir aldi basini gidiyor.O yuzden eger icinde bir bosluk hissi varsa kimsenin bundan yararlanmasi izin vermemelisin.

0|0
    0|0
  • Bir ara arkadaşların ısrarıyla laf olsun diye tamam deyip baktırmıştım, şaşırtıcıydı...

0|0
    0|0
  • Geçenlerde baktırdım sıradan birine bende. Bi anahtar görüyorum felan dedi birisi bi anahtar hediye ediyor dedi bu araba da olabilir ev de dedi. Dayım ev almayı planlıyor bana bende şoklardayım *_*

0|0
    0|0
  • Beni de zorla götürmeye çalıştılar gitmedim. İnanmıyorum, manasız geliyor. Geçmişi zaten biliyoruz, bana bilmediklerimi söylesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...