Vücut geliştirmeye başlıcam sizce bu vücut adam olurmu (resimli )?

http://i.hizliresim.com/rY6y4V.jpg
http://i.hizliresim.com/M9oRb9.jpg

Yaşım 18 , boy 177 , kilo 85 , daha önce hiç spor yapmadım sizce çok mu kötü şu an da
peki gelişince nasıl olur

0|1
5|12

En İyi Kız Görüşü

• önce kilo vermen gerek 10kg:)) Spor salonuna gitmen gerek ve beslenmeni 180° degistirmen gerek:) Kas demek yumurta beyazi demek. onu herzaman tuketeceksin:)) misal vereyim. Kahvaltida 7 yumurta ile omlet yap icine mantar koyabilirsin tabiki. (Yumurta sarilarini ayirman gerek. 3 tane yumurta sarisi olabilir daha fazlasi zarar). Yağ olarak ay cicek yagi kullanma, Zeytin yagi daha saglikli:)) en iyisi ama coconut yagi (hindistan cevizi galiba turkce) ;)) her iki gune bir spor sart! birakmak yok. Yorulmak yok:) sonra 1 sene sonra vucudunu tanimiyacaksin:)) en cok tuketmen gerekenler Balik, Et ve yumurta beyazi (kas gelistirici) ;))

0|0
    0|0
    • Teşekkürler hocam ^,^ Aynen de böyle yapıyorum zaten

• evet:)) Sorularin oldugunda herzaman yazabilirsin cekinme:D

• Peki :)))

Kızlar Ne Diyor 4

• Azmet neler neler yapsin

0|0
    0|0
  • hiç bişi olmaz diye bir kaide yok AZİM diyorum kolay gelsin :)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim , azim ve cesaret bolca var sanırım bende

• peki sonucunu da paylaş madem

• Tabi 1 senelik değişim videomu hazırlayacağım burada paylaşırım ,

• Çok zor baya uğraşman lazım :) kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Teşekkürler , cok büyük bir değişim olacak benim için kolay olmasını beklemiyordum zaten

• adam olur hatta yağlı vücudu kasa dönüştrmek avantaj öyle aletsizişte yapma bence sonra kafa küçück kalıyo vücut balon gibi şişiyo karizmatik durmuyo spor candır... nerden biliyosun dersen kardeşim ve abim spor hocası...

0|0
    0|0
    • Bütün aletleri kullanıyorum zaten orantılı gelişmek herkesin isteği

• yani alet kullanma diyenlere bakma demek istiyorum pes de etme bence

• Cesaret ve azim bolca olduğunu düşünüyorum bende Teşekkürler yorumlar için

Erkekler Ne Diyor 12

• Sıkı çalışırsan herşey olur kardeş

0|0
    0|0
  • Olur tabi neden olmasın :) 1 yılda anlaşılmaya başlanır spor yaptığın 2 yılda epeybi iyi olur :) Tabi iyi çalırşır düzgün beslenir sağlam uyursan :)

0|0
    0|0
    • Kesinlikle hiç aksatmadan yapıcam gerekli olan nen varsa sıkıldım kız peşinde koşmak tan birazda onlar kossun bakalım

• Ama dostum acayip yağlıyım yağları yakarak 80 düşünce esnetecegim programı dediğin gibi yapcam

• :) 5 yıldır profesyönel boks yapıyorum amatör olarak fitness yapıyorum :) bir bildiğim varki söylüyorum :) Ben sana 1.5 saat diyorum bilim adamları 45 dkka antreman yapın üstüne çıkmayın diyor :) 4 saat antreman yapılmaz günde mahfedersin kas mas kalmaz vucutta yağ yakcam diye kas yakarsın :)

• Senin vucudun kas yapmaya yatkinmis gibime geldi. 18 den once zararli fitness. Istersen basarirsin ahbaaaab

0|0
    0|0
    • Çok istiyorum kardes kim istemez söyle plajda müze gibi gezmek sağlam çalışıcam teşekkür ederim yorumların için.

• 18'den önce zararlı felan değil.
      jeff seid'in 17 yaşındaki fiziğine bir bak.
      erken kalkan yol alır.

• 18 den once baslarsan boyun cikmaz daha haci, sen millete bakma

• hic spor yapmamissan bu senin icin bir dezavantaj, biraz sabirli olman gerek.. 5-6 a deli gibi calis ondan sonra karsiligini almis olursun

0|0
    0|0
  • Unutma ; önemli olan çokluk değil devamlılıktır. Devamlı yapmayacaksan bulaşma.

0|0
    0|0
    • Evet 4 senem var askere gidene kadar yaparım sonrası allah kerim asdfg

• Askere gidene kadar yaparsan çok iyi, askerde de devam edeceksin çünkü spora.

• Kısa dönem olacak zaten Teşekkürler yorum için

• 77 boy a 85 kilo çok spora başla 5 kilo ver çok sıkı çalışma ile olur

0|0
    0|0
    • Teşekkürler boyum unda uzaması nı istiyorum daha

• 2. Hareketi yapmayaydın eyiydi :) karın kasın çabuk olur pazuda buna elverişli goğuse biraz daha ağırlık vermen gerek. belli bir. Sure çalış vücut spora lışunca protein tozu gibi takbiyelr al. nide protein ağırlıklı beslen tavuk göğsü. yumurta gibi

0|0
    0|0
    • Göğüs antremanı soylrmisin benim şu an 20 kg 10 tekrar 30 kg 10 tekrar son 40 kg 10 tekrar bu şekilde çalışıyorum

• Bir yilda tas gibi olursun

0|0
    0|0
    • Hadi bakalım Teşekkürler motivasyon için

• alt yapı yok ama 5-6 ayda şekile sokarsın vücudu

0|0
    0|0
  • hic bisey kullanma 2 sene sonra isdersen protein alırsn benim gibi olursn

0|0
    0|0
    • Protein tozu 3. Aydan sonra başla dediler ama neden zararlı değil ki

• Tamam hocayla tekrar konuşayım mantıklı bu

• fixnix deki hocaya sorcaksan hemen derki protein alman qerek :)

• En az 6 hocam.

0|0
    0|0
    • Ay mı sene mi

• 1 seneyi çıkardım aklımdan birde gelişim videomu hazırlamak istiyorum hergün fotomu çekeceğim 1 sene sonunda bir video yapabilirim :)

• Güzel olur 😊

• Kafa patlatırsan güzelcene bir vücut ortaya çıkar. Kilolar kasa dönüşür ve "uww beybi" dedirtsin hatunlara :D 1.77 boy ideal ama daha uzun olaydın iyiydi.

0|0
    0|0
    • İp atlıyor um şu an kışın yüzme yede başlıcam sırf boy için şöyle 185 olsam var ya

• Ya dışarıda çıkıp bakıyorum 100 kişiden 1 i bile vücut yok bir insanı çok ayrıcalıklı yapar bu , hem özgüven gelir Teşekkürler yorumun için

• Dostum özgüvenin âlâsını yaşarsın. Şimdiden kolay gelsin ^^ İyi çalışmalar.

Yükleniyor...