Sizce hangi ba BA? Ankete katıl çekilişsiz kurasız +1 kazan ayrıca EİC seçilerek 5 Xper kazanma şansı :D?

En iyi BA yı seçyoruz buyrun ;) :D

• Orhan BABA
    A seç
  • Müslüm BABA
    B seç
  • Benim BABA mm ;)
    C seç
  • Dem ba BA
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
610

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendi BABAM...
    Bana faydası ya da zararı olmayan adamlarla işim olmaz benim...

0|1
    0|0
  • Didier DrogBA

0|2
    0|1
    • O baba değil o drogba sadece bir tane ba var dembaBA gibi babalı değil ;) :D ve çekti gitti chelsea li o ;)

• 3 gol attı adam daha ne yapsın. ..

0|2
    0|0
  • hababam.. vurmayin tamam

0|2
    0|0
  • Benim babam <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Olm bugün kü dembaba muhabbetlerini özellikle arşivliyorum =) Seneye bu zamanlar bu adama söverseniz yüzünüze vurucam...

0|1
    0|0
  • bu nedir abi yaa adam gol attı die kral ilan ettiniz iki üç maç atamasın görürüm sizleri küfürün biri bin para edersiniz...

0|1
    0|0
    • Adam gol atmadı goller attı hat trick ;) Sövmeyiz biz bu mal almeida yı göklere çıkartıp gitmesin diye gözüne baktıysak bu adama asla sövmeyiz ;)

• Biz almeidanın her kaçırdığı golden sonra Kahkaha atan adamalarız diğerleri gibi Sövmeyiz bizim küfür edeceğimiz kitle , seviye ve insan gurupları bellidir. Tabi anlayana.

• çarşı grubundan bahsediyoruz dimi hani şu kahve köşelerinde takılan hapçı esrarkeşlerden bahsediyoruz sanırım ( genelleme değil ) tribün liderinin uyuşturucudan ve esrardan içeriye giren gruptan bahsediyorsak evet arkadaşım baya bir seviyeniz yukarılarda haklısın

• Benim babammmmmmm <3<3<3<3<3<<3

0|1
    0|0
  • Babam babam dembabam benim

0|1
    0|0
  • dem BABA reyizlerin efendisi

0|1
    0|0
    • Aynen aga... biz işin %90 lık kısmını yapıyorduk %10 luk kısmı son vuruş yapamıyorduk o işi yapacak adamı bulduk ŞÜKÜR ;) :D

• şimdi onlar düşünsün :D

• Çaylar DEM'li olsun BABA'lar gibi içelim bugün. :)

0|1
    0|0
  • soruya ba:)))

0|1
    0|0
  • Başka baba tanımam en baba benim babam

0|0
    0|0
  • DrogbaBA bir çakar bütün hevesin kaçar

0|1
    0|0
Yükleniyor...