Demba BA Şovunu yaptı yorumları alalım?

Bu kadar beklemezdim resmen şov yaptı pektemekle uyumu da güzel sizce bu sene gol kralı olur mu?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• - Zaytung Son Dakika -

Feyenoord maçında attığı her golden sonra secdeye yatan Demba Ba, yatsı namazını aradan çıkarmanın huzurunu yaşıyor.

0|2
    0|0
  • yav harbi futboldan bir habersiniz
    feyenord hep takım olsa ne olur
    yapmayın böyle şeyler
    bir sezon başlasın bakalım

0|1
    0|1
    • Sizde taktir sıfır zaten her zaman beşiktaş feyenordla eşleştiğinde kesin elenir diyenlersin değil mi dostunm?

• ben beşiktaşlıyım:D

• klasik beşiktaşlı yorumları. bir oyuncu alınır adı sanı dandik bir takımla maç yapılır ve yüzler güler. bu iyi bişey tabi kardeşim de lig çok farklı yani şimdiden bişey söylenmez

0|0
    0|0
    • Bende sordum sadece adamın kumaşı kalite de feynorda adı sanı duyulmamış demen şaşırtıcı..

• feyenord takım olsa yani gördünüz siz de lig başlasın o zaman işe yararsa hayırlı olsun demek düşer bize

• Topcu kaliteli o malum ama hele bu durun lig baslasin. Aşı tuttu mu o zaman anlariz :)

0|0
    0|0
  • 2 ay sonra 1 sakatlık kolpadan yattığı yerden maaşı alır kayar sonra geldiği yere

0|0
    0|0
  • Beşiktaşa Elit Bir Futbolcu Gitti Gerçekten Ne Yapacağı Hiç Belli Olmaz Neyse En Azından Cincona Gitmedi Giden Kardeş Takıma Olsun :)

0|1
    0|1
Yükleniyor...