Hiç arkadaşlarınızın albümlerinden sildirdiğiniz fotoğraflarınız oldu mu?

Böyle arkadaş ortamında çekildiğiniz sizden habersiz veya haberli fotoğraflarınızı sonradan sildirdinizmi.

Ne tür pozlardı ve neden sildirdiniz..

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• En aptal pozuma kadar sildirmem, bende kalsın isterim, hatıradır sonuçta. Ama herhangi bi sosyal ağda yayınladıklarını görürsem sildiririm, sildirdim de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tabiiki sildirdim. Bütün eski sevgililerim onda ekli gitmiş en mal fotoğraflarımı yüklemiş nasıl sildirmem.

0|0
    0|0
  • Pek sildirdiğim yok ama sosyal paylaşım alanlarında paylaştıklarında sildirdığım olmuştu. Ya da sildirmeyip etiketimi kaldırdığım. :)

0|0
    0|0
  • olmaz mı ..? bnim cok yakın bi dostum var onla geziyle ankaraya gitttik acayip resimlrmiz vardı silmedi aslında gizlice bn sildim :))

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • kadraja girmeyi severim ben.

saçma demem dedirtmem, her pozu alırım diske.

0|0
    0|0
  • Kötüydü sildirdim.

0|0
    0|0
  • ağzımı tava gibi açıp güldüğüm fotoğrafları siliyorum. ne gerek var bademcik dekoltesine?

0|0
    0|0
    • Öyle deme bademcik dekoltesi inci dişlerle iyi durur :)

Erkekler Ne Diyor 3

• ben sildirmedim ama eski nişanlıma sırf resimlerdeki yorumlarını birkez daha okuyup neden böyle olduğunu sorgulaması için face şifremi vermiştim,oda tüm resim ve yorumları silmişti o gün bu gündür resim çektirmeme kararı aldım ilişkilerimde resmiyete dönmediği sürece...

0|0
    0|0
  • yok olmadı

0|0
    0|0
  • Fotoğraf çekilmeyi pek sevmiyorum. Sildirmedim, pek çektirmiyorum.

Kötü, çirkin ya da güzel farketmez. N'olcak canım =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...