Sporcu arkadaşlar detaya bir baksın?

Arkadaşlar salona gidiyorum işte kardiyo çalışıyorum bir 10 kilo vermem gerek , öncelikle yağ yakıcı hap kullanmak istiyorum uygun bildiğiniz var mı işe yarayan?

Bu nasıl? www.supplementler.com/.../hardline-l-karnitin-sivi-1000-ml-1-carnifit-348

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım kaliteli yağ yakıcı istiyorsan şu an benim six pack cıkarmak için kullandığım ürün weiderin ürünü hem kalite hem iyi terletip yağ yakıyor. www.supplementler.com/.../weider-l-carnitine-1000-mg-60-tablet-701 Sıvı lcarnitinler kana daha hızlı karışıyo. Fakat hap olanlar 45dk önceden içeceksin pek bir farkı yok. Haplarda büyük oluyor ciğneyeceksin. Sana benim kullandığımı öneririm tabi bu senin terciğin.

0|0
    0|0
    • Hacım daha ucuzu yok mu ya :D

• Ya ben 20 dk koşu bandı , 20 dk bisikletler , 20 dk miğde o ne oluyor bilmiyom :D bir vücutcu abi var türkiye 6 . sı o sen böyle yap dediğim diyetide uygula dedi :D birde sauna eşortmanı al terletir dedi :D

• Türkiye 6. sı ama bir bok bilmiyo gibi :D Sauna eşortmani ne ya kalori vermek için kalbin hızlı atacak o şekilde verirsin. Sauna eşofmanı giyerek ekstradan fazla terlersin ama bu ekstradan terlediğin verdiğin kaloriden değil. Vücut aşırı sıcak olur ve bunaltır vücudun da bulunan suyu dışarı atar terleyerek. Yani öyle kalın giyiyimde fazla terliyim daha çok kalori veriyim o yalan öyle birşey yok.20dk miğde karın hareketlerini diyor. Bence lcarnitin kullandığında 30 veya 45dk koşu bandı 20 dk karın sonra karın hareketlerini yap benim düşüncem. Sana verdiği program çok fason fakat ilk başlıcaksın sanırım. İlk başlıyosan onun dediğini yap fakat lcarnitin kullanma lcarnitini idmanlarını biraz daha ağırlaştırınca kullan yoksa maximum performans alamazsın anladın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• kardeş sporda bir kural var sağlıklı bir karşılık almak istiyorsan yapay şeyler kullanmıycaksın şimdi bana bu tür şeyler yapay değil içindekiler doğal diyebilirsin o zaman bişey demem git kullan ama sen düzgün bir şekilde sporunu yaparsan zaten buna gerek kalmaz tek farkı 1 ay yerine 2 ayda olur başka bişey tavsiye et diyosan kalori hesaplama tekniğiyle daha kolay kilo verebilirsin yediğin yağların miktarını azaltıp kalitesini artırırsın saf şeker türü şeylerden uzak durursun bu süreci hızlandırmış olursun

0|0
    0|0
    • Zaten bir 12 kilo verdim ben artık gitmiyor kilom destek almam gerek

• Haklısında üç öğün tavuk göğsü yerim sabah akşam spor yaparım hapımı alırım gerisini boşveririm eğer kaloriye girersem ne yediysem hemen yazıcam

• sen bilirsin kimseyi bişeye zorlayamam

• Şimdi gereksiz, o haplar çizgili kasları çıkartmak için, karın kası v. b. Şu an 10 kilonu ver sonra kullanmaya başla, daha verimli olur. Boşuna kullanma. Zaten verebilirsin o kiloyu, en zor zamanlarda Carnitine kullanılır, en düşük değerlerdeyken yağ.

0|0
    0|0
  • Hiç gerek yok yağ yakıcıya fealn çok kişiyi götürdü zaten illa da kullanıcam diyosan yemeklerde acıyı arttır yani bol bol acı biber turşusu felan ye zaten o yağ yakıcıların içindekilerde acı biber ekstresinden yapılıyo ama illada kullanıcam diyosan kaliteli bişey kullan mesela Weider.

0|0
    0|0
    • Ya hardline ucuz mesela aynı işi görmezmi :(

• spordan önce içmelisin çünkü metebolizman hızlanıcak spor esansında bol bol hareket et ki yağlar yansın yani oturduğun yerde içme :)

• Biliyorum bunlar onun içinde sabah sporumu daha etkili akşammı günde bir tane içicemya :D ya da ikimi içsem

• L karnitin alma sakin... herseyn en sagliklisi guzel

0|0
    0|0

• Yag yakmak istiyosan kqrdiyo yap hep ve yemeklero yavas ye

0|0
    0|0

• yag kalmamis vucudunda agirlik calis

• 1.90 boy 97 kilom bence daha çok var :D

• yag yakicilarin hicbir fadasi yok sadece iyi reklam yapiyorlar

0|0