Beşiktaş 3-1 Feyenoord. Yorumlarınız?

Beşiktaş 3-1 Feyenoord. Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi Play-Off turuna kaldı. Düşünceleriniz, yorumlarınız neler?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Hrlal olsun sevindirdi bizi

0|0
    0|0
  • pascal bizi diskoya götüüüüüüüüüür

0|0
    0|0
  • Transfer haberini duyunca bir adam iş yapar demiştim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• demba baa koydu gectı kanks baska yoruma gerek yok tabı mustafayıda unutmamak lazım ^^

0|2
    0|0
  • Sonunda kartalı uçurabilecek bir transfer yapıldı. Ama defans hattı halen çok zayıf umarım orayada en kısa zamanda güçlü isimlerle takviler yapılır

0|0
    0|0
  • mustafa , olcay iyi demba ba yı daha görmedik atiba, fray felaket ortasaha yok defans zayıf forvet bilinmez erken bir toparlanma olmassaa ki inş olur işimiz çook zor

0|0
    0|0
  • rakibi rakip değildi zaten yenmesi gerekiyodu normal bişey bence herkez anolmalmiş gibi yendi filan diyo

0|0
    0|0
  • Beşiktaş en son avrupa da başarılı olacak gibi olduğunda 8 tane yemişti canınızı sıkmak istemem ama bilin diye.

0|0
    0|0
  • İyi oynadık tabi. play ofta Napoli gelcek gibi inşallah eleriz 2 türk takımıyla şampiyonlar ligine gideri<z

0|0
    0|0
  • Helaal diyorum... Ama şimdiki rakipler zor

0|0
    0|0
  • Bir FENERBAHÇE'li olarak gurur duydum. Umarım memleketimizi en iyi şekilde temsil ederler.

0|1
    0|0
  • Galatasarylıyım ama beşiktaşı gerçekten kazanmasını çok istiyorum şampiyonlar ligini 2 türk takım temsil etmesi çok önemli

0|0
    0|0
  • Doğru transferler doğru hoca doğru takım..

0|0
    0|0
  • dem ba ba beşiktaşa büyük babalık yaptı :D

0|0
    0|0
  • inşallah Napoli gelir
    diğerleri bizi eler

0|0
    0|0
Yükleniyor...