Sevgilimle gün içinde hiç görüşemiyorum, bunun bir çaresi yok mudur?

ben bu durumdan sıkılmaya başladım. yeni bir işe başladığı için bütün gün yoğun oluyor gece ise direk uyuyor ertesi gün yine iş. günde birkaç mesaj dışında hiçbir iletişimimiz yok. uyuma diyemiyorum çünkü gerçekten çok yoğun çalışıyor fiziksel olarak.Bunun bir çaresi yokmudur aklında fikri olan varmı ? özlüyorum onu :(

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Anlayışlı olmalısın , bir gün düzelecekdir emin ol ...sabret.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Işınlacıyı alın space shoptan yeni çıkmış.

0|0
    1|0
  • biraz sabret, vücudu yoğun tempoya alışınca sana da vakit ayırabilecek duruma gelecektir

0|0
    0|0
    • bikaç ay oldu ama bence alışmıcak böle devam edicek

• Tek sansininz hafta sonu yada izinli gunleriniz

0|0
    0|0
  • oda sevgilsiyle buluşmak istiyordur..biraz zaman tanı ona

0|0
    0|0
  • yaşamın kuralı bu. insanlar calısmak zorunda. bende calısıyorum ve kız arkadasıma gunde belki 2 3 mesaj anca atabiliyorum.alışmak zorundasın.

0|0
    0|0
    • yanlış anlaşılma olmasın ilgi beklediğimden falan değil gerçekten çok özlüyorum çok garip bişey bu

• tabiki özler insan. bende çok özlüyorum. fakat bu olmak zorunda.sende calıstıgın zaman sende onunla ilgilenmiceksin. ancak boş gunlerınızde görüşebileceksiniz yada evlendiginiz sadece akşamları. annenden babandan görmen lazım zaten.

Kızlar Ne Diyor 4

• yeni demişsin..en azından süreci atlana kadar biraz daha anlayışlı olabilirsin..iş yaşamını düzene koyunca zaten o da farkına varacaktır..

0|1
    0|0
  • yapıcak bısey yok iş bu bukadar yogun işle ask cıdden yurumuyor

0|0
    0|0
  • yapacak birşy yok gbi..

0|0
    0|0
  • şu tempoya bi alışsın önce, az müsade et.

0|1
    0|0
Yükleniyor...