Sözlüm hoşuna gitmese de çocuklu bir kadının ona baktığını anlatır mıydı?

arkadaşlar sorun şu 4 yıllık ciddi bir ilişkim var sözlüm dün akşam geçen gün kafede otururken evli ve çocuklu bir kadının ona baktığını arkilerininde bu kadının ona baktığını fark ettiğini söyledi ve kadın sözlüm lavobaya gittiğinde arkasından gitmiş sözlümün arkileri arkandan oda gitti demişler yaa şimdi sözlüm bunu bana neden anlattı ben çok kıskanç birisiyim o kadının bakması hoşuna gitse yada gitmişse gitmeseydi hoşuna yinede anlatırmydı yardımm:(:(:(

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• kadin evli ve cocukluymus. bence cok problem yapmaya gerek yok. ama gozlerini acik tut ^^,

0|0
    0|0
    • kadın çocukluymuş ama evli mi dul mu arkileride sözlümde bilememiş radarlar açık:):)takipteyim

• kiskan kiskan da belli etme. :) mutluluklar :)

• teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 3

• 1) Arki'nin sözlük anlamı ilk, özgün, başlangıç...

2) Sözlün açık sözlü biriymiş.

3) Hoşuna gittiyse ayrılacak mısın?

0|0
    0|0
  • seni kıskandırmaya çalışmış,çocukça

0|0
    0|0
  • Sen sözlünle sevişmiyorsan. o kadının sözlüne bakması hoşuna gitmiştir. ne de olsa açık kapı, sevişip, gönül eglendirebileceği bir yer olarak görmüştür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni sadece kıskandırmaya çalışmış ,o kadar dayanılmaz bir cazibesi var ki sen düşün evli çocuklu kadın bile ona bakmışş ..peehhh , aldırış etme sakın böyle şeyler anlattığın de hıı hıı de geç ...

0|0
    0|0
  • benimkisi bu tür şeyleri hep anlatır tabiki hoşlarına gidiyor ego meselesi ama kıskanma boşver onlarında amacı o zaten bizi kıskandırmak

0|0
    0|0
    • hmmm teşekkür ederim ilk defa anlattı böyle bişiyi çok garip oldum bende:(

• kıskanma dediysemde saldım çayıra mevlam kayıra deme :D sahip çık

• aaaa olur mu o benimm:):):) hahaha

• zeki işte , bela arıyor.

gel beni kıskan beni sarmala sık bog diyor .

0|0
    0|0
    • ben onu bir sıkıcam saten varya ölcek sıkıntıdan hahah

• sen kıskan diyede anlatmış olabilir...

0|0
    0|0
  • arkilerini ıslak odunla dövmek gerek, eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokmuşlar, cıkcıkcık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...