Bir ayda 10 kilo verilir mi verilirse kac beden kuculunebilir?

Bir ay kaldi arkadasimin dugunune. Ve giycek bise bulamiyorum kendime. 167 boy 73 kiloyum. 42 kiyafete gore 44 bedenim. Genelde 42 yim. Ama acil incelmem gerek. Belim kalin bacaklarimda gobekte var. Gostermiyorsun deselerde dogru giymeyince fazlaliklar belli oluyor. Vessalam zayiflamam gerek :(

Güncellemeler:
Bacaklarimin kalinligi 67 cm alt bacak bolumum 38 cm bel 8 5gobek 95 cm ya patlicam sanki :( peki kac ayda ne kadar inceltebilirim?

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• 10 kiloyu 3 ayda versen daha iyi olur sanki hem kilo versende kilonu korumak zorundasın 1 kilo yağ ne demek düşünsene o bile farkediyor etrafımda uçuk rakamlarda kilo verenler var ama koruyamadılar bnde 15 kilo verdim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir ayda 10 kilo verirsen o bünyeden birdaha sağlık bekleme

0|0
    0|0
  • 1 ayda 10 kilo verilir verilmesinedw sağlıksızdır doğru düzgün dengeli beslenip spor yapın ne var 6 ayda ver ama sağlıklı ol vericeksin 10 kilo bir şekilde sonrada sarktı hertarafım diye soru açıcaksın spor yap sıkılaş aynı zamanda kilo ver

0|0
    0|0
  • zayıflamak için neden arkadasının dugununu bekledinki? :D

0|0
    0|0
    • Yaz okuluna kalmayaydim yaz basindan baslicaktim

• bence sen arkadasının dugunu için degil kendin için zayıfla. oyle bir ayda 10 kilo vericem diye dert etme. adam akıllı bir diyet ile spor yaparak zayıfla

• istersen verebılırsın olum orucuna gır garantılı sonuc

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yuruyuse ve su ıcmeye baslıyorsun (2lt)
    karbonhıdrat ve abur cuburu kesıyosun.
    sebze aksamları (6-8yk)
    meyve (1 kıvı buyuklugunde olmalı ve karpuz kavun ıncır uzum ve lımonata harıcınde)
    et (tavuk gogus genellıkle ve yagsız olmak kaydıyla ) agırlıklı beslenıp salatana sadece 1tatlı kasıgı yag kouyorsun.
    ekmegı sabah oglen aksam 2 dılım uno lıghta donusturursen ayda 10 degıl ama 5-6 kg verme sansın olabılır.

dugune 1 ay kala dıyete baslaman hata ustu hata ama baktın olmuyor ve yapamıyor

0|0
    0|0
  • 1 ayda 10 kilo verilir düzenli spor ve diyetle her hafta 2-3 metabolizmana göre 4 kilo dahi verirsin bedende cok bir değişim olacağını düşünmüyorum ama belki 40 dan 38 e ya da 38 den 36 ya falan düsebilirsin

1|0
    0|0
  • sert diyet ve sporla olur 38 veya 40 olabilirsin vucut sekline tipine göre değişir.

0|0
    0|0
  • 10 kilo veremezsin 1 ayda hem sağlığın önemli Zayıflamak için spor yap hergün kosuya git Lokman hekimde çaylar var onlardan da alabilirsin

0|0
    0|0
  • Paket lastiği gibi olursun allah korusun kanka

0|0
    0|0
  • Diyete başla Scarsdale rejimi çok etkili ve protein ağırlıklı yaklaşık 3 haftada falan 10 kilo verirsen o diyetle ama o diyetten karbonhidratların çoğunu çıkarmaya çalış, şekerli şeyleri ve yağlı şeyleri bırak ya da light olanlarını al, Scarsdale diyetine meyve ekle biraz ve bol bol su iç. Bir de spor şart yoksa hoş bir görüntü olmaz derin falan sarkabilir bir de fit olmazsın. 1 ayda düzenli bir sporlar gözle görülür bir sonuç pek alamayabilirsin ama YouTube'dan blogilates, XHIT Daily gibi spor gurularını takip et ve inceltmek istediğin yerlerle ilgili videolar izle ve uygula. Umarım yardımcı olabilmişimdir :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...