Şu sevgilimin yaptığına bir bakın ve lütfen yorum yapın!

3 yıldır ailesiyle tanıştırmayan sevgilim ailesinin din farkından dolayı beni istemediğini öne sürmüştü ama tanıştırıcam bişeyleri toparlayayım onların fikrinden çok benim fikrim önemli dedi.Bunun üstünden 4 ay geçti tık yok.kendisi turizimci sürekli değişik meslek gruplarına öncülük ederek onlarla yurtdışına vs seyahate çıkıyor bu işide bırakacağını söylemişti ama tam tersi tam hızla devam ediyor bu hafta yurtdışına çıktı 5 gün 60-70 kişilik grupla kalacağı seyahati iki günde başka şehre gidebilmek için keyfinden uzattı sonrada patronum öyle istedi mecburdum dedi.Benide çağırmıyor haftasonuna denk geliyor pasaportum vizem herşeyim var gel dese gidicem ama yok burdayken biyerlerini kaldırıp ne kulübe, ne boğaz kenarında güzel bir yere götürmez sürekli sürekli aynı yerlere gezdirir şirket biyere gönderincede hiç yorgunum vs demez gider bütün enerjisini oraya harcar yurtdışında şimdi o misafirlerle hergece kluplere gidecek,gezecek,dönüncede yine benimle köşe pastaneye gider.

Öncelik vermesi gereken aile konusu varken kendi keyfine göre bu şekilde seyahat planını bensiz uzatması çok zoruma gitti.Üstelik ben bu şekilde seyahatler yapsam sen kadınsın ikisi farklı şey bana güven diyen biri ama ben bu şekilde nasıl güveneyim neyine güveneyim.

Gerçekten hayatındaki kararsızlıklardan benimde hayatımı karartı o karar veremiyosa bu defa ben karar vericem ve bitiricem. Oralarda Hristiyan kendi aileninde isteyeceği birileri mutlaka olacaktır daha mutlu olursun işallah diyerek mesaj attım.

Sizin bu konudaki fikirleriniz neler?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• turızmcıyse kaç.cıddı anlamda kaç ne hatuna doyarlar ne baska seye doyarlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evliliğe niyeti yok gibi. ayrıca mesleğinin ilişkisine etkisi göz ardı edilemez. bence yapılması gereken şey belli. söylenecek şey çok. hatta ağır yorumlar da yapılabilir onun için. ama faydası yok ne yazık ki. mesleği ne olursa olsun, sana olan tavrı kabul edilebilir değil. karşına al konuş. ondan neler beklediğini, yaptığı hataları anlat. kendinden emin ve net konuş. zora gelebilecek bir tipe benzemiyor. ciddi bir dille isteklerini anlatırsan vereceği tepkiyi görürsün. vaat değil sonuç istediğini söyle. emin ol sadece vakit isteyecektir.

0|0
    0|0
    • süpersin sen ya ancak bu kadar iyi anlatılabilirdi benden önce çözmüşsün adamı :) ne zora gelmesi adama iki kızdım bu iş böyle olmaz ilişkimize zarar veriyor hani sen ciddi düşünüodun niye ailenle hala tanışmadık vs birazda sitemkar şeyler söyledim böyle olmaz bitsin dedim kaçış o kaçış adamdan ses seda yok bir haftadır :) erkeklik bu olsa gerek

• onun derdi benimle :) ama sanırım kendini daha çok harap edip paramparça olma demek istemis :) yani hala tek parcasın kıymetini bil ;)

• hahaha süpermiş ya siz çok hoşsunuz valla :) evet tek parça kaldım şükürler olsun kestirip attım artık huzurluyum

• Sen boşver O cocuğu sen bizim türk erkeklerine yönel delikanlı adam verdiği sözü tutar kıvırmak yakışmaz, bi işler çeviriyo sanırım senin eleman..

1|0
    0|0
  • valla hanginiz hangi dinden ona göre bir cevap vereyim dicem ama bu çocuk gizli bişeyler kurcalıyor gibi direk yargıya da giremiyorum, çok açık bir anlatım olmuş acaba ailesinden baskı filan görüyor olabilir mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• insanlar hakkinda azicik bir sey ogrendiysem, bu cocuk buyuk ihtimalle hem seni oyaliyor, hem de umarim yanlisimdir bu konuda ama zannediyorum ki aldatiyor. bence hic vakit kaybetmeden bitirmelisin. tabi senin kararin ama umarim ileride, ayrilmasan bile verdigin karardan pisman olmazsin. ve tum samimiyetimle diliyorum ki ileride kiminle olursan ol, mutlu olursun...

0|0
    0|0
  • boşa gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...