Bu sezon sizce en büyük şampiyonluk adayı kim arkadaşlar?

Diego ile nokta atışı yapan ve kaldığı yerden devam edecegi düsünülen FENERBAHÇE mi?
Manchini ile yollarini ayirip bir baska İtalyan Sezar ile anlaşan ve transfer dönemini suskun geçiren GALATASARAY mi?
Yoksa avrupa sahnesi iyi bir giriş yapan Ba ile kadrosunu güçlendiren BEŞİKTAŞ mı?

• FENERBAHÇE
    30% (3)23% (5)25% (8)Oy Ver
  • GALATASARAY
    60% (6)32% (7)41% (13)Oy Ver
  • BEŞİKTAŞ
    10% (1)45% (10)34% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tartışmasız fenerbahçe kardo. Diego olmadanda olurduk zaten ama o da katkı yapacak

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• Fenerbahçe.

0|1
    0|1
  • tabiki Galatasaray fenerbahçe transfer yapmayarak biz takımımızı koruduk mesajı veriyor ama geçen seneki takım zaten iyi değildi herkes biliyorki diğer takımlar kötüydü fenerbahçe lig tarihinde en çok mağlubiyeti bulunarak şampiyon takım oldu

0|1
    0|0
  • ben bu sene anadolu takımı sampıyon olcak dıyorum. bunu sukulayın bır yere sezın sonu alıcam burdan

1|0
    0|0
  • Bu sene en büyük patlamayı Trabzonspor yapacak. Fırtına değil kasırga kopacak bu sene. Bekleyin ve görün!

0|0
    0|0
    • :D:DA:D:d:D:D:SDA:DS:A. DSa:Dsa.

• Trabzonspor'un yaptığı transferlerden sonra kafayı yedin sanırım. Habire gülüyorsun, gülmeye devam et sen.

• dsaşkldsaşjsdajadsjdjksajdashşdasşdsjahads hahahhahhaahah

• TRABZONSPOR

1|0
    0|0
  • en az 4 takim cekisecek bence bu sene 2010 yilindaki gibi. sampiyon Galatasaray olacak :)

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe...

***Yüzbaşı***

0|0
    0|1
  • Fenerbahçeliyim ama Beşiktaş diye düşünüyorum.

0|0
    0|1
  • Bu sene şampiyon.. BALIKESİR..

0|0
    0|0
  • 2 transfer daha yaparsa Beşiktaş..

0|0
    0|1
Yükleniyor...