Sizce dövüş sporlarındaki asıl amaç birini dövmek midir yoksa sabrı ve savunmayı öğrenmek midir?

Arkadaşlar bakalım ne tür cevaplar gelecek?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Savunma ve sabırdır. Usta bir sporcu durduk yere kimseyle kavga etmek istemez, güç gösterisinde bulunmaz. Çünkü gücünü bildiği için gerek duymaz. Mahalle kabadayılığına ancak kendini kanıtlamak isteyen veletler bulaşır.

0|1
    0|0
    • Evet kavgacı tipler kendini ispat peşindedir.

Kızlar Ne Diyor 3

• savunma bence

0|0
    0|0
  • valla ben dövmek için giderdim ama asıl amacı sabrı öretmek

0|0
    0|0
  • Amacı belirlemek şahsa aittir. Tabiki sporun dedigin gibi savunma ve sabırdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sırf birini dövmek için dövüş sporu öğrenilmez sabır olmadan asla başarı olmaz. Yıllarını vermen gerek ki bu işe iyi bir yere gelesin... Benim amacım savunma öğrenmek değil esasında meslek olarak yapmak istiyorum bu işi.

0|0
    0|0
  • Gizli kullanıcıyla sormanda ki amaç tam bir korkak olduğunu gösterir.. Az büyü çekirge.

0|0
    0|0
    • Götümün kenarı gizliden çıksam tanıyacak mısın embesil moron godoşa bak * git şimdi muhatabım değilsin * hoşafı.

• Hemen sinirlenmemeyi de öğretiyorlar az biraz metanetli olsaydın saygısızlık etmezdin.

• Eger aileden gelen bir sporculuk ise sabri ogreme yom oglum seni kareteye gonderiyim diyen bir baba dovsun diye gönderir 2 2 daha 4 yani :))

0|0
    0|0
  • Bence artistlik olsun diye gidilir :))

0|0
    0|0
  • İlk Başlarda Hadi l*n Ordan Adam Dövmeyi Öğrenmek İçin Gidiyorum Tabi Dersin Ama 2-3 Sene Git Zaten Kavga Etmek Bile İstemez Duruma Gelirsin. Eğer Gittiğin Dövüş Sanatı Sertse Karşındakine Büyük Hasarlar Vermekten Korkarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...