Telefon numarasını, adını soyadını bile verdi. Bu durumda ne yapmalıyım sizce?

meraba arkadaşlar benim evvel ALLAH kendime ait bi iş yerim var ve iş yerinin üstündeki binada oturan çok hoş bi bayan var ve ben ondan çok hoşlanıyorum oda bana karşı boş değil gibi gözlerinin içine baktığımda hiç kafasını çevirmiyor arada sırada benim yanıma gelip bişeyler sorup gidiyor bazen de alışveriş yapıyor ve bana dün geldi aksesuar almak istedi fakat yarın alıym felan dedi parası yoktu sanırım üzerinde ve ben al yarın verirsiniz kendinizi hiç kasmayın sorun değil dedim küçük de bi hediye ettim o sırada ve bana dedi ki böyle şeylerde güven esastır gibi bi ibare veyahut da buna yakın bi kelime söyledi sorun değil felan dedim helal hoş olsun dedim vermesenizde olur dedi bana illa telefon numaramı yazın dedi tabi ben uçuyorum o sırada kalp atışım dengesizleşti o derece yani neyse numarasını verdi adını soyadını bile verdi sizce bu durumda ben ne yapmalıyım bu soruma bir bayandan cevaplanmasını rica ediyorum umarım konuyu çarpıtmadan sizlere aktarabilmişimdir imla kurallarına uymadım özür dilerim saygılarımla

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bence onun da sende gönlü var yoksa ne diye versin ki telefon numarasını

0|0
    0|0
    • çok heyecanlandım bak şimdi onu face de ekledim bu bi nevi cevap olabilir mi ?

• iyi bakalım kız da sana sinyal vermiş gerisi artık sana kalmış da bu arada şimdi fark ettim. sorunu gizli sormuşsun ama gizli cevap kabul etmiyorsun?

• bilmiyorum öyle yapmak istedim ama hala cevap yok ya

Kızlar Ne Diyor 2

• bir mesaj atabilirsin ben x kişiyim numaranızı aldım ama ödeme yapmanıza gerek yok küçük bir hediye olsun falan de geri dönüş yaparsa artık ona göre sende mesaj atar veya atmazsn..

0|0
    0|0
    • haklısın ama zaten giderken kendisine söyledim yani getirmenize gerek yok diye şimdi söylersem çok yapmacık olur diye düşünüyorum ama şöyle bişey yaptım faceden ekledim kendisini bu ona bi nevi cevap olur demi yok isteği iptalmi etsem

• evet

• telefonunu vermesı bır adım sende ona bır adım at bence

0|0
    0|0
    • mesaj çektim ama hala cevap gelmedi

Erkekler Ne Diyor 1

• oda seni seviyo olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...