Beşiktaşla Galatasarayı nasıl buldunuz artık lig başlıyor az bir sure kaldı?

Öncelikle Demba ba harika başladı bir Galatasaraylı olarak tebrik ediyorum Bjkyide ınş ülkemizi temsil ederler.
Galatasaray bence kanatları bu sene iş yapar gibi ama burak yine aynı saç baş yolduracağa benziyor.
Veysel sarı gayet iyiydi tarık transferi olmazsa idare eder bence. Bruma süper oynadı :Dd
Trabzonspor benim en favori takımım bu sene çok şey bekliyorum harika takım kurdular hocaları türkiyenin şu an en ıyi hocası bence.

KISACASI LİG BU SENE ÇOK KEYİF VERECEK

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş bu sene hedeflerine ulaşabilir iyi bir takım olmuş Demba ba yararlı transfer Galatasaray ise ayağa iyi oynuyor Sneijder de takıma katılınca daha iyi olacaktır Galatasaray ın tek dezavantajı Burak

0|0
    0|0
    • Aynen ya bezdirdi yemin ediyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Galatasaray ima hicbi zaman denilebilecek bir laf olamaz :)

0|1
    0|0
    • Cok ıyi niyetlisin tatlım :)

• Abi demba ba çok iyi ya adam gibi adam resmen :Dd Beşiktaş'ımdan bir şampiyonluk bekliyorum hadi İnşallah bakalım :):):):)):):)

0|0
    0|0
    • Demba ba alemlerde bitirecek kendini bak gor :D

• Zaten ıyi olmazsa chelseaye gitmezdi ki :D ama siz unutun onu çok pahalı bonservisi alamaz onu bjk

• Hayırlısı

Erkekler Ne Diyor 7

• Lig yine keyif vermeyecek. Ha 2. lik yarışından keyif alıyorsan orası ayrı tabi. Fenerbahçe açık ara 2 takımdanda önde. Beşiktaş galatasaraydan daha iyi gibi duruyor.

0|0
    0|0
    • Bu sene afrika kupası mı var

• :D Olsun ne olacak ya zaten emenikeyle webo çabuk dönüyor :D:D

• Bu sene kalırlar itilerek dünya kupasında

• Beşiktaş'tan umutluyum bu sene bi' Fenerbahçeli olarak diyorum.

0|0
    0|0
    • Evet ama savunması güçsüz lig uzun maraton bence kaldıramazlar

• Beşiktaş'ın geri dörtlüsü her zaman kötüydü, hep atak oynamak istiyorlar.
      Haklısın

• Ligde bu kadar ıyi atak oyuncusu varken savunman ıyi olacak yoksa ne kadar ıyi olursan ol faydası yok

• Dostum bende Beşiktaşlıyım ama gerçekten feyenoord basit bir rakipti. Esas play off'ta görücez bakalım. Rakiplerin hepsi dişliler. Gruplara inşallah kalabiliriz ama play off'ta elenme ihtimalimizde yüksek...

0|0
    0|0
    • Gerçekler ne yazık ki acıdır dostum ama olaya birde şöyle bak bu kadar maddi açıdan kötü olan bir takım bence yeni yapılanma olarak gayet ıyi gidiyor ben trabzonspordan da umutluyum valla kimse şans vermemiş anlamadım

• Oğuzhan'ı zaten çok severim...
      Onlar Beşiktaş'tan başka yerde oynayamazlar lan... :D

• Bizim ülke böyle ışte profesyonellik var dostum parayı basan alır bence futbolcularda türkiyedeki ortamdan etkileniyo ve girmiyo diğer klüplere

• BJK <3

0|0
    0|0
  • dsmart sayesinde maç izleme zevkimizde kalmadı.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe yine favori en oturmuş takım bjk zorlar geçen seneki gibi

0|0
    0|0
    • Evet fener en büyük favori ama futbol belli olmaz top yuvarlak

• tabi orası öyle son düdüğe kadar belli olmaz

• Beşiktaştan bir sikim olmaz anca feyenooru yenerler turu geçemicekler yaz adımı galatasaraylıyım

0|0
    0|0
    • Turu bencede geçemezler aga rakipler çok zor

• Aynen

Yükleniyor...