Tüm aşklarına bir göz atın ve en farklı olanın neden farklı olduğunu bir düşünün...

mutlaka olmuştur hayatımızda yeri doldurulamaz olan biri unutulmaz biri .. ama ne yaptı onun diğerlerinden ayrılan neydi davranışları sevgisi karakteri vs .. o nasıldı da yerini dolduramadık ?

ben cevap veriyorum önce kimse onun gibi bakmadı kimse onun gibi sevmedi çekmedi dayanmadı kimse onun kadar duygusal olamadı ve bir çok neden daha onu bende farklı yaptı ..

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• ay yok olmadı daha öyle biri hepsi aynı bu erkeklerin yav yani şuana kadar benim için öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• belki onunla aramızda ki tek fark benim onu daha cok sevmemdi ve illk defa birini bu kadar sevdiğim için diğerlerinden farklıydı. o beni bu kadar sevmiodu o yüzden ayrıldık, belki de onun beni bu kadar sevmemesi onu farklı kılıyordu .s

0|0
    0|0
  • birinin gözleri kimse onun kadar dolu dolu bakmadı, baska bırısı ıse kımse onun kadar bağlı olmadı

0|0
    0|0
  • Kimse henuz ask yasamadıgım bırı kadar zekı ve akıllı cıkmadı ;)

1|0
    0|0
  • Yeri dolmıyanlar genelde yanlışlardan ibaret

0|0
    0|0
  • kimse onun gibi kazık atmadı

0|0
    0|0
  • çok sevildiği için tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Birşey anlatırken kullandığı el hareketleri, hep bi heyecan içinde oluşu, kötü düşünmeyişi, sarılıp ağlamış olmamız ah bee...

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum..

0|1
    0|0
  • Kimse onun kadar zeki ve sabırlı olamadı.

0|0
    0|0
  • benden selam söleyin bütün aşklarıma.

0|0
    0|0
  • Kimse onun kadar pişman olmadı.

0|0
    0|0
  • ilk defa ailemin tepkisini gördüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...