Kızlar sevgilinizin size hediye edeceği eşyanın fiyatı önemli mi?

Sorum kızlara ama erkekler de cevaplayabilir. sevgiliniz size ucuz bişey hediye ederse (yani 3 TL!yi geçmeyen) ne düşünürsünüz ne yaparsınız?ayrıca pahallı bişey hediye ederse ne düşünür ne yaparsınız?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Açıkcası sevgilimin bana aldığı en değerli hediye plastik bir tokaydı o anda ihtiyacım vardı aldı bu ilk hediyesiydi daha sonralar da pahalı hediyeler aldı hatta özel olarak telkari gümüş bileklik yaptırdı bana ama hiç biri o toka nın yerini tutmadı , yıllarca sakladım en sonun da 5 ay önce kırıldı hala saklıyorum çünkü anlamı var

Aldığı hediyenin fiyatı hiç önemli değil beni düşünmesi yeterli :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hediyelerde deger onemli değildir :) sevgilim- ki o zamanlar dostumdu- sakiz almistim hediye olarak, ee yoktu cidden maddi durum dipteydi, o sulugoz sakizi sevdiginden tum gun arayip o sakizlardan bulmustum ona :) yuzundeki o gulumseme yetmisti bana :) ictense ve dusunerek alinmissa hediye, gerisi teferruat. ister ona son model otomobil al ister yine bir sakiz, bakislari hep ayni neseye sahipse iste bu harikadir :)

0|0
    0|0
  • aslında hediyenin pahalısı ucuzu olmaz içten gelmeli bi anlamı olmalı ucuz olsa ne olucak pahalı olsa ne olucak hediye hediyedir düşünmek yeter...

0|0
    0|0
  • Bu soruya kimsenin samimi cevap verdiğine inanmıyorum.. Erkek kıza bir yüzük aldığı zaman kız ertesi gün kuyumcuya gidip değerini ölçtürüyor

0|0
    0|0
  • para hediye etmediği sürece olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir insanın seni düşünüp sana bir şey alması yada kendi elleriyle bir şey yapıp vermesi kadar pahalı bir hediye olamaz bence.Aldığı hediyenin pahalı olması bir şeyi dğeiştirmez.Sizi düşünerek yaptığı her şey mutlu etmeye yetmelidir.Mutluluk parayla ölçülemeyecek kadar pahalı.

0|0
    0|0
  • ya ucuz yada pahalı olması önemli değil ne kadar içten olması önemli mesela içten 1liraya bir hediye alır çok analmlıdır ama kırdı dielim affetitrmek için paahlı bir hediye aldı ne önemi var

1|0
    0|0
  • fiyatı önemli değil ben hediyenin kendisine bakarım ama şöyle bişey var 3 lirayı geçmeyen hediye de ne kadar güzeldir tartışılır :)

0|0
    0|0
  • Çok ucuz birşey alacaksa yani sırf hediye aldım fln demek için hiç almasın ! sonra da sen sağ ben selamet ztn.. Çok pahalı birşey de almasın.Ben kendimi bi sorumluluk altında hissederim.. Orta karar birşeyler bulsun işte ..

0|0
    0|0
  • tahtakaleden tektaşmı aldı

o ne ya vur kafasına

sen bana bunu mu layık görüyorsun de

çiçek ise sorun yok ama

onlar zaten ucuz

0|0
    0|0
  • pahalı bısey alırsa cıddıyım hıç hosnut olmam ne oyle gosterıs yapar gıbı ucuz seyler alabılır sonuçta hedıye ondan gelıyor ucuz almıs dıye sorun etmem aldıgı herseyın bende cok degerı vardır zaten

0|0
    0|0
  • ya valla bana göre hediyenin fiyatı önemli değildir.senin o hediyeyle ne kadar mutlu olduğun önemlidir :) ayrıca o 3 liralık nasıl bir hediye takı falan mı :D

0|0
    0|0
  • benim için hiçbir önemi yok.. hatta ben parasını bana harcadığı zaman utanıyorum üzülüyorum.. benim için eşyaların manevi değeri önemli.. ilkokul öğretmenimin bana aldığı bebeği hala saklarım çünkü o hediye bnm için değerlidir, çünkü öğretmenimi severdim. aşık olduğum adamın benim için düşündüğü herşey çok değerlidir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...