Diyet ve spor ile ilgilenenler cevaplasin lütfen?

selam ben 1 haftalik sıkı diyet yapmaya karar verdim
Günlük 850 kalori alicam ve günde 2 saatte tempoli yürüyüş yapıcam. 2 saatlik yuruyus yaklasik 900 kalori yaktirtigina göre ben 1 haftada kac kilo kaybederim sizce? Birde aldigim kaloriyi yuruyusle dengeleyince halsiz kalmazmiyim? Bunu sadece 1 haftaligina yapicagim uzun süre değil.

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• 1 hafta yapip birakirsan verdigin kiloyu geri alirsin

0|0
    0|0
    • Devaminda dikkat edecegim. Ayin 13. de daha ince gorunmem gerektigi icin yapıcam bu diyeti

• diyetle yapmak yetmiyor besini ayalarlayacan yeme içmeni spor yapacan bir haffta imkansız ama yapabilirsen dene...

• Aynen katiliyorum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• sen hiç bulaşma diyete flan kendine sıkıntı bul yemeğini az ve düzensiz ye kendini yor kilo verirsin :)

0|0
    0|0
  • HAFTADA 6GÜN VUCUT GELİİŞTİRME BOKS KENDİNİ İYİ HİSSETME VAR BİDE KİŞİNİ YAPISYLA ALAKALI SEİNN YAPACAĞIN HAREKETLER HANGİSİ SANA UYCAKSA ONU YAP BAŞKASININ DEMESİYLE OLMUYOR VUCUT SANA AİT

0|0
    0|0
    • Benim vücud gelistirme gibi bir niyetim yok. Haftaya onemli bir isim var ve o zamana kadar biraz olsun incelmek istiyorum. Ve yuruyusunde bana en uygun spor oldugunu biliyorum

• bir hafta bişi yapamasın çok zor ve zorlaman gerek yani sıkı bir vucut istiyorsan boksa git be :D

• 1 hafta sonra hastaneye kaldirilabilirsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Günde 850 kkal ile zayıflama diyeti olmaz, bazal metabolizma hızın bile bunun üzerindedir mutlaka en azından 1200 kkal civarında olmalı günlük aldığın enerji, 1 hafta bile olsa yetersiz.

0|0
    0|0
  • Sana en büyük tavsiyem yavaş yavaş başla! ve tempolu koş tempolu nefes alışverişi ile!
    birde yoğurt süt çok ye yüzünden gitmesin :)

0|0
    0|0
  • 1haftaysa bosa yapma anında geri alırsın çok dengesiz programın

0|0
    0|0
  • Canım kilonu soyle ben sana cevap verecegim kilo ve boyunu soyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...