Yay burcu erkekler neden bu kadar özgürlüğünüze düşkünsünüz?

Yay burcu erkekler neden bu kadar özgürlüğünüze düşkünsünüz?Özgürlüğünüz için nelerden vazgeçersiniz?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Öhöm öhömmm birileri bizden bahsetmiş:) hem enerji dolu hem saygılı; hem kıpır kıpır hem sevgili; hem cin göze hem dürüst az bulunur bir nesiliz biz. Dibine kadar eğleniriz ama vicdanımızı da koruruz. Özgürlük kanımızda var. Özgürlüğümüzden vazgeçmeyiz asla; AŞIK OLMADIKÇA. Şahsen aşık olmamak için özel çaba sarfetmiyor değilim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ne demişler;Acı cekmek özgürlükse,özgürüz yay burculular ile..Yay burcuyum ama çokta aşırı özgürlüğüme düşkün değilim..Her insan kadar diyeyim..

0|0
    0|0
    • Fırıncıya giderken özgürsün ya gerisi boş:))

• Takipteyim.Sizi bir tenhada kıstırıp topuklarınıza sıkçam.Onu bekliyorum:)

• KS vadisi pusu..Neo Alemdar ! Her perşembe 20:45'de KS Tv'de ...Sakın Kaçırmayın..

• Öküzlerden pardon ikizlerden daha mı düşkünler özgürlüklerine :)

0|0
    0|0
    • Eveeet :D Galiba en rahat burç :D

• Burcun ne?

• öküzler ! :)

• yay burcuyum astrolojiye falanda inanmam ama gerçekten özgürlüğüme çok düşkünüm...

özgürlük alanım kısıtlanıyor hissiyle 1-2 kez kız arkadaşımdan vazgeçmiştim mesela...

0|0
    0|0
    • Evet ya bence burçlar etkiliyor.Hiç kısıtlanmaya gelemiyor yay burçları ben öyle gördüm.

• Benim erkek arkadaşımda var birazcık :D.Ama genelleme yaparsak bilemeyeceğiim.

• Hem yay burcuyum dersin; hem de astrolojiye inanmazsın... sence bir gariplik yyok mu?

• Ozgurluk guzel seyde ondan kisitlanmak insani daraltiyo

0|0
    0|0
  • anlaşılan yay burcu erkeklerinden biri bayapı bir canını yakmış öyle mi

0|0
    0|0
    • Tam olarak öyle değil aslında :D

• Yani şimdi bayanlar merak eder hep haber versin ister ama bi rahatlık bunlarda :D

• :D diyorsun...hım...bende terazi burcu erkeğim bizede ayn şeyleri söylerler..rahatlık derecesine düşkün diye...bu burçtan kaynaklanan birşey değil...senin erkek arkadaşındaki rahatlıktan...sana tavsiye rahat adamdan uzak dur...çok canın sıkılır

• ben aslan burcuyum bende özgürüm :(

0|0
    0|0
  • kova burcu esir mi yani:S veya balık burcu:|

0|0
    0|0
  • ben ikizler burcuyum bende düşkünüm yayla alakası yok

0|0
    0|0
  • bazen diyorum allahım ben neden pazarlamacı oldum... demekki bu yüzdenmiş :( kahretsin

0|0
    0|0
  • Ah ben de bır bılsem neden bu kadar ozgurlugumuze duskunuz

0|0
    0|0
  • yüce rabbım öyle yaratmış

0|0
    0|0
  • erkeklerin hepsi özgürdür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yapılarımız böyle yay burcu özgürlüğüne düşkün olur kısıtlanmaya gelemez.ancak hayati derece de önemli bir şey olursa taviz verebilir.bir ilişki de yayın özgürlüğünden vazgeçtiğini kolay kolay göremezsin.

0|0
    0|0
  • evet çok özgürlüne düşkün olurlar

0|1
    0|0
  • özgürlüğü sevmeyen insan mı var

0|0
    0|0
Yükleniyor...