Kız arkadaşınıza yapmayı düşündüğünüz veya yaptığınız evlenme teklifi nasıldı veya nasıl olmasını istiyorsunuz?

evlenme teklifleri hep cok ozel olur ve cok romantik. hic yaptiginiz bir evlenme teklifleri varmi?

link

link

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• beklemedıgı bır an olacak eger gercekten bır gun evlenmek ıstedıgım an sevdıgıme nefes aldgı heran hatırlayacagı bu adam bana boyle evlenme teklıf etmıstı bu evlılıgın hakkını her sanıye vermelıyım dusuncesıne kaptıracak bır teklıfım var hali hazırda:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ya aklımda var çok orijinal ve romantik bir fikir. Henüz rastlamadım benzerine, kimseye de anlatmıyorum yapılmasın diye :) Ama yapacağım teklife hayır denileceğini sanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • o kadar çok ve orjinal fikirlerim var ki, ancak burda yazıp kendimden once baskasında görmeyi goze alamam bu teklif şekillerini :)

0|0
    0|0
  • canlı yayında teklif etmeyi düşünüyorum tüm taksimi seferber etmeyi düşünüyorum istiklal caddesinde havai fişekler eşliği altında evlilik teklifi etmeyi düşünüyorum ama sadece düşünceden ibaret :)

0|0
    0|0
  • Sorgusuz sualsiz kaçırmak tercihimdir

0|0
    0|0
  • Benim sadece iki tane elim var. Bu yuzden hayata dört elle sarılabilmem icin senin ellerinede ihtiyacim var..

deyip ardından

benden sonra bir erkeği daha sev adını beraber koyalım,

desek evlenirmi ki:)

0|0
    0|0
  • yok :) dediğin gibi çok özel ve çok romantik olmalı. 1 kez olmalı. her anlatığında o heyecanı hissetmelisin.

0|0
    0|0
  • bunlar disinda alternatif varsa bungee jumping yaparken teklif etmek istiyorum.hem evlilik hem yukseklik korkusundan kurtulmus olurum

0|0
    0|0
  • bir tiyatro sahnesinde oyun oynarken ona evlenme teklif etmek isterdim

0|0
    0|0
  • Çok romantik bi evlilik planım var ama söyleyemem. :)) Benden önce kimsenin yapmasını istemem...

0|0
    0|0
  • önce iki tokat çakar benle evlen derim yok derse pataküte dalarm aartık kabul eder herhalde :)

0|0
    0|0
  • Görkemli bir evlenme teklifi etmem bir yüzük alır uzatırım olur biter.

0|0
    0|0
  • Belki ilerde bi gün seninle evlenirim sürprizi niye bozuyoruz ki ?

0|0
    0|0
  • evlenmeyi düşünmüyorum 70 ime kadar :)

0|0
    0|0
  • boğaz köprüsünden ayaklarkarıma ip bağlı sarkarak pankart açmak

0|0
    0|0
  • valla bu gidişle o bana teklif yapıcak. evliligi bırak ev bile deyince konuyu degiştiriyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bendeki sansizlik deyilmi kesin o teklifi es gecer beni isteyen beni babamdan ister sadece :(((((( bende sinirimden evlnemem evde kalirim bekarlik sultanlikdir demsiler.

0|0
    0|0
  • insallah romntik olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...