Bacak sıkılaştırmak?

Bacak sıkılaştırmada en etkili yol koşmak mıdır ya da nedir en etkili yol...

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur bunu aklına sokmalısın.

Hayatını düzene sokman gerek spor yapmak en son iş.
    Diyet programı çok önemli. Sporcu diyetisyenlerinden yardım almanı öneririm. Ama maddi durumum yetersiz dersen, alman gereken kalori miktarını hesapla günlük.
    Ona göre bir program yaz kendine..
    Eğer günlük ihtiyacın olan kaloriden fazla kalori alıyorsan kilo veremezsin. Dengelemen lazım.

Önerim diyeti oturtuktan sonra, spora başlamadan önce hayatını durağan yaşamamalısın.
    Hep hareket et. Yakın mesafelere koşarak git. Günde en az 5000 adım at.
    Ve sayıyı arttır. Hareket içinde ol hep.

Gelelim spor kısmına;
    Eğer bu söylediklerimi 1 ya da 2 ay düzenli yaptıysan kilo verdin zaten. Şimdi iş geldi sıkılaşmaya.
    1. önereceğim spor yüzme..
    Bol bol aerobik egzersizler yapman lazım.
    Düşük nabızla uzun egzersizler..
    Yüzme yapamam diyorsan
    Koşu yürüyüş ve bosu ile plates yapmanı öneririm.

Eğer dediğim gibi hayatın bir düzen içinde olursa sıkılaşmış ve kilo vermiş olursun.
    Yardımcı olduysam ne mutlu bana..
    Anlamadığın yerleri sorman yeter.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sıkı bacak ne işe yarıyor? Ne gorulur ne ellenir ne atılır ne tutulursa , nedir bu eziyetin kökündeki fikir?

0|0
    0|0
    • daha düzgün ve diri bacaklara sahip olmak çok güzel bir şey bence

• Güzel işler yapması... Sıkılaştır sıkılaştır da nereye kadar ? :)

• güzel işler yapıyorum zaten... Birazda güzel hissetmek lazım:)

• Bisiklet ama fazlası kas yapar dikkat

0|0
    0|0
  • olay selülit ise öncelikle tükettiğin şeylerden başlaman gerek. bol bol su iç. ayrıca kahve, süt ve asitli şeylerden uzak dur. spor olarakta tek bir tarza yönelme. koşmak yerine bisiklet, yüzme ve tenis daha ideal. ha bunlara imkan yok sadece koşablirim diyorsan, düz parkur yerine engebeli arazi ya da merdiven tavsiyem. ama en önemlisi azda olsa düzenli spor.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim öneri için

• Tempolu koşu ve belirli ağırlıkla squat. Belirli mesafe koşu yap gel squat bas setler halinde tekrar koş ve tekrar böyle bir spor programı yap.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim yorum için

• Şehriniz müsaitse eger bisiklet sürmelisin. Ama gidipte yürüyüş yapanların ortasında sürme :)
    Sende onlar gibi yürüyüş yap. Yürürkende 2 dk koşim biraz yuruyim yapma sakın. düzenli bir şekilde yürü çünkü Düzenli yürümek düzensiz koşmaktan daha iyidir. EİC verirsin Artık :)

0|0
    0|0
    • yorum için teşekkür ederim :)

• Nesin kızım sen :) Ne +1 veriyon Ne EİC :):)

• Hiç yürüyüşle felan uğraşma gereksiz yere 60 70 tl harcıyosundur kesin. Onun yerine git 1 ay fıtness ta düzenli bir şekilde zayıfla istedigin yeride sıkışaltır gel sonra sevgili olak :)

• bisiklet 1 haftada roberta katlos olursun alimallah

0|0
    0|0
    • diyosun

• teşekkür ederim o halde :)

• sırt üstü yat hava kaldır bacakları yanlara doğru ayır birleştir bu da iç kısmı sıkılaştırır parantez bacak için :)

• Koşu...

0|0
    0|0
    • 1 ay hergün 1 saat koşsam nasıl olur ki

• Rica ederim. Koşunca görürsün derken farkı göreceksin demek istedim. Daha detaylı anlamak istersen bacak baldır çevreni ölç birde 1 ay sonra ölç. Ayrıca sadece bacaklar sıkılaşmış olmaz fazlalığın varsa onlar da gider.

• anladım zaten onun için söylediğini :) haklısın

• taktik vereymmi sana

0|0
    0|0
  • Yürüyüş, düzenli olmalı ama kilon fazlaysa 5 km hergün

0|0
    0|0
    • 1.68 boyum var kilo olarak 53 üm 48 olmak istiyorum. diyete başlamayı düşünüyorum. ama daha çok bacaklarımı sıkılaştırmak istiyorum ve karın bel kısımlarımı... bacaklarımın İç ve arka kısımlarını sıkılaşsın istiyorum...

• Yürüyüş bacakları sıkıştırıyor yani kas yapıyor popoyu eritiyor en önemlisi. üçgen vucut yapmayacaksan yürüyüş yeterli derim

• çaksınlar geçer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim bacaklarım taşşş gibi maşallah bisiklet sür ve fazla yağlı şeyler yeme yürüyüş yap 3 ay sonra gör bak neler oluyor

0|0
    0|0
  • En iyisi step.

0|0
    0|0
Yükleniyor...