Spora yöneliyorum ama?

Sahip olduklarımın farkındayım. ama sıkılıyorum. eski sevgilimi özlüyorum. aslında tam sevgili gibi de değildik. sevgilimi vücudum ilgilendiriyordu sadece. başka şeyler söyleyince hemen konuyu değiştirip başka konular açıyordu. Ama demek istediğim bu değil. Sıkılıyorum. Spor yapıyorum sürekli enerjimi buna harcıyorum. Insanlar beni sıkıyor.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşin hayattan bezmiş bir insana benziyorsun. Yapman gereken gözlerini kapat bir saniye olsun dünyayı arkanda bıraktığını düşün. Gözlerini açtığında sadece yaşadığın anı yaşayan ve yaşadığı her anın değerini bilen ve mutlu olan bir insan olacaksın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sıkılma nedenin sürekli onunla konuşmaksa normal aslında ama bazen elde olmuyo gercekten ne biliyim bende sevgilimle gece gündüz konuşurdum konuşmak istiyodum eğer sevgilin de seni seviyosa sıkılmayı bahane etme farklı anlar yaşaman lazım ne biliyim lunaparka gidersiniz belki ne biliyim korku filmleri izlemek de iyi gelebilir

0|0
    0|0
  • En iyisini yapıyosun, bende enerjimi spora harcıyorum.

0|0
    0|0
  • Çok yanlış bir yaklaşım tarzı bu sana karşı

0|0
    0|0
  • Spor candır yola devam..

0|0
    0|0
  • En iyisini yapıyosunn, bende spor yaparak stres atıyorum , spordan iyisi yok gerçekten.

0|0
    0|0
  • Oha len benim dişi versiyonum en iyisi tek aşk spor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• zor bir durum o dönemden herkes geçiyor ama düzeliyor merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...