Evden kaçmayı düşündünüz mü hiç?

Aileniz ile yaşadığınız sorunlar yüzünden evden kaçmayı düşünüdünüz, denediniz yada yaptınız mı hiç? Yapanlar varsa nasıl bir hayat yaşıyorsunuz şu an?

0|0
14|10

En İyi Erkek Görüşü

• Param olsa dk durmam ki

1|0
    0|0
    • al bendende o kadar .. Param olsa bilmedigim bir ülkeye gidip yep yeni bir hayat yasamak cok isterdim

• aynen ama üniversitede bitseydi iyiydi

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok düşündüm,11. sınıfta ergen tavırlarımın kurbanı olarak 3 kafadar kaçmaya yeltendik ve ardından 3ümüzünde babalarının sözel baskısı üzerine münasip bi tarafımıza baka baka geri döndük

0|0
    0|0
  • seneye yapacağım.

0|0
    0|0
  • önceden kaçardım şimdi kovmak için bahane arıyorlar :(

1|1
    0|0
  • Kaçtım ama zaten gıdıcegım yer yıne kendı evım ben de geri dondum :))

1|0
    0|0
  • kaçtım, 2 hafta sonra döndüm

0|0
    0|0
  • Yapmadım

0|0
    0|0
  • hayır düşünmedim hiç

0|0
    0|0
  • bekar evim var 18 yaşımdan beri hiç kaçmayı düşünmedim :D ailem olsa keşke yanımda...

0|0
    0|1
  • Kaçtım 1 ay sonra zorla döndüm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• küçükken babaanneme kaçmıştım akşam olunca geri gelmiştim eve çünkü peluş kedimi evde unutmuşum :D bunu yaptığımda 6 yaşındaydım :)

0|0
    0|0
  • hayatımda hiç düşünmedim bunu çnkü sorunlara karşı dimdik durmak en doğrusudur herkes kaçar önemli olan savaşmak mücadele etmektir

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmedim sadece balkondan atlamayı düşündüm.

0|0
    0|0
  • :D 4-5 yaşındayken tüm oyuncalarımı bir torbaya doldurup evden kaçtım. Yan sokakta öylece oturuyordum sonra akşam oldu. Annemler abimi gönderdi beni oradan alsın dıye. Ben bir koşuyorum bir yandan da 1 avuç çiğdemi ağzıma attım kabuguyla çiğnedim. Abim beni yakaladı suratına tükürdüm tüm o çiğdemleri :D. Sonra eve geldim falan hala unutamıyorum abimin o suratını :D:DD:D. Bir daha kaçmak da istemedim zaten. Kaçmayın len sevin ailenizi.

0|0
    0|0
  • Evet kaçtım. Babama gittim. Ağladım dertleştik ertesi günü anneme geldim gene. :)

0|0
    0|0
  • Kaçanlar hep evine geri dönüyorlar benim abimde evden kovuldu demek ki geri dönücek oda pişman olup görüyoruz ki:)

0|0
    0|0
  • başıma gelmedi ben kovulmadım hiç allaha şükür henüz

0|0
    0|0
  • dükkana geri döneceğimi bile bile kaçmam

0|0
    0|0
  • 14 yaşındayken kaçmıştım anneannemlere. Şubat tatilini geçirdikten sonra dönmek zorunda kalmıştım.

0|0
    0|0
  • evet 1günlüğüne arkadşmn evine gitmiştim. Olay büyüyünce arkadaşımdaym merk etmeyin dedim

0|0
    0|0
  • evde çok rahatım

0|0
    0|0
  • Evet hatta kaçtım. Teyzemin evine. :D Ertesi gün de geri döndüm. :)

0|0
    0|0
    • ailen ne tepki verdi :D ?

• Aradılar telefonla kız arkadaşıma gidiyordum 10-15 kişi arka arkaya arayınca gidemedim teyzeme sığındım. :):)

• kucukken evt

0|0
    0|0
  • hiç düşünmedim ailemle yaşamıyorum kendi evimdem kaçsam nereye gidicem

0|0
    0|0
Yükleniyor...