Psikolojik sorunları nedeniyle böyle yaptığını düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

1 yıllık bir ilişkim var. o da çok seviyor bende. benim hatam yüzünden birkaç kez ayrılmıştk ve ben ona yalvarmıştım dönmesi için ve döndüde. her kavga edişimizde bana küfürler hakaretler.. ailevi sorunları var o yzden bişey demiyorum kaldrmaya çalışıyorum . artık yüzsüz gurursuz onursuz demeyede başladı. çok tükendim. ama çok seviyorum oda çok seviyor adım gibi biliyorum. psikolojik sorunları nedeniyle böyle yaptığını düşünüyorum. sizce ne yapmalıyım

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• daha küçüksün ,ve büyüdükçe anlarsın birini kendinden çok seversen ya kendini mahvedersin ya onu kaybedersin , ve ne olursa olsun gurursuz olma kimse için , onujn gözünde emin ol zerre değerin yoktur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence vazgeç seni istemeyeni sen isteyesin aşkta grur yok derler ama bence bu kadarıda fazla sen takıl hayatını yaşa bırak ne hali varsa görsün .sen küfür yiyecek kadar aşağılık birisin demekki gözünde bunlar söylüyorsa

0|0
    0|0
  • Benzer bir durum yaşıyan biri olarak ayrılmanızı tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• birde soruyor musun tabikide ayrıl zor olabilir evet ama sen o hakaretleri nasıl kabulleniyorsun hayret!

0|0
    0|0
Yükleniyor...