Galatasarayımız neden bir forvet alamadı daha ne bekleniyor?

burak ve umutla avrupada yine saç baş yolarız
umarım yedekte kalır burak ve umut

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence alacaktır ama nie kimse burağı sevmez anlam veremiyorum tamam adam gol kaçırıyor ama adamın kırmadığı rekor kalmadı her sene çift haneli rakamdan aşağıya düşmez daha ne yapsın gölcü dediğin adam gol kaçırır zaten çok gol kaçırması bu adamın çok fazla pozisyona girdiği anlamına gelir ki pozisyona giremeyen dahi futbolcular var.. siz ronaldonun messinin veya ibrahimoviçin her girdiği pozisyonu atıyo mu sanıyonuz?

0|0
    0|0
    • ama bu salak kalenin boş duran tarafına atmıyor kaleciye şutluyor hep

• olabilir bir atamaz iki atamaz üçüncüde atıyo sonuçta ve her sene krallığa oynuyor bence hakan şükürden türk olarak sonra türkiyeye gelmiş geçmiş en iyi forvet oyuncusu ayrıca hakan şükürede kazma torinolu şaban dediğimizide unutmayalım bu onun en iyi türk forvet olduğu gerçeğini değiştirmez :)

Erkekler Ne Diyor 6

• umut aslında forvet bile degil bana göre.. bence transfer politakasi degismeli güzel genc bir yetenegimiz var berk ismail unsal diye o oynatılmalı ve birde brezilyadan forvet alınmalı

0|0
    0|0
  • Burak'tan ne kadar nefret etsemde yinede standartların üstünde bir oyuncu yerli bir forvet alınsın en azından.

0|0
    0|0
  • Soruna cevap veriyim fakirlikten ağzınız kokuyor gidin anca Yasinmidir nedir onu alın :)))))))

0|0
    0|0
  • kap galatasaray'a artık forvet transferi yapması için görüşmelere başlamasını bildirdi.

0|0
    0|0
  • Maddi duruma bağlıyorum ben bunu. Çok para saçtı durdu geçen yıl.

0|0
    0|0
  • bu sene şampiyonluk fenerin galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Forvet alınmadı diye bu sene şampiyon fener şampiyon olacak denmesin galatasarayın kadrosu iyi bu kadroyla bile şampiyon olabilirler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...