Oscar cardozo trabzonsporda sizce nasıl transfer ts için?

bu sene ts kadrosu beşiktaştan çok çok iyi oldu bence sizce?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerli çocuk diyor ki fenev alamadığı için kötü transfer diyor :D Bence gayet güzel bir transfer en azından guiza ve bienvenu den iyi :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Trabzon için çok başarılı bir transfer insanlar fenere gelmedi diye hemen trabzonu kötülüyor ama neden böyle bişey yapıyolar anlamıyorum turkcell superlige yıldızlar geliyor türk futbolunun kalitesi artıyor bunun neresi kötü? Ama ne olursa olsun iş kadroda bitmiyor dünya kupasında gördük milyar dolarlık ispanyayı. Ama ne olursa olsun galatasaray beşiktaş trabzon fener kadrolarına yıldız kattıkça türk futbolu klası artacaktır. Sonuçta bize girip çıkan bişey yok.

0|0
    1|0
  • isin acikcasi asıl mesele su trabzon cok oyuncu aldı ve bu oyuncular uyum saglayana kadar isi zor olcak

0|0
    0|0
  • Oscar CARDOZO şuana kadar bu sene yapılan transferler arasında en iyisi bence... Ama BJK den iyi kadrosu TS nin demeyin gülerim haa... :@

0|0
    0|0
  • Abi Ronaldo trabzona gelse 1 sene sonra galatasaray da olucak hic seyapmayin 1 sezon iyi kötü oynar sonra ucaar gider

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak bence yılın transferi süper çok iyi iş başardılar adam tam bir gol makinası ama yaptıkları diğer transferleri de yabana atmamak gerek bence hepsi çok iyi doğru yoldalar kardeş takım trabzona başarılar

0|0
    0|0
  • Cardozo ne doktorlar ne mühendisler isteyip davulcuya kaçan kız gibi

2|0
    0|0
  • Bir fenerli olarak tebrik ederim. Yalnız O adamı gol pozisyonuna sokacak sağ sol ve orta sahada adam lazım yoksa başarısız olur.

0|0
    0|0
  • Onur-Bosingwa-Medjani-Belkalem-İshak-Bourceonu-Colman-Malouda-Özer-Constant-Cardozo

5 yabancıyı aştım kadro olarak söylüyorum sadece bu kadaroyla avrupada çeyrek final (rakibe göre tabi) süperl ligde en azından ziraat kupası ve şampiyonluk potasına giremeyecekse ölsün bence

0|0
    0|0
  • Bence gereksiz reklam transferiydi bu arada besiktastaki kadar kaliteli topcular yok trabzonda

0|0
    0|0
  • Bu takım gerçek anlamda türkiyede en iyi transfer yapan takım, Gsliyim bu sene bu kadroyla bir b0k yapamıyacaz, Trabzon ortalığı silip süpürecek resmen.

0|0
    0|0
  • Tabikide adamın klası var hertürlü gol atar en az 13 15 arası atıcanı düşünüyorum yanına iyi bir transfer alınırsa 20 yi geçer bak.

0|0
    1|0
  • ölü transfer fb onu almadı gecen sene piyasası düşünce kaptılar bence iş görmez ona top tasıyacak adam lazım

0|0
    0|0
  • Elimizde patlicak ya malouda gibi fos olmaz inş. Şu cezayirlileri alsak çok guzel olur

0|0
    0|0
  • Gayet iyi bir forvet yararlı bir transfer ama 32 yaşındaki bir oyuncuya 5 Milyon Euro vermek ne kadar mantıklı?

0|0
    0|0
  • Yilin transferini yapti trabzon tebrik ederim Gsli olarak

0|0
    0|0
  • çöp çöp çöp.

0|0
    0|0
  • l*n o kadar fenerbahce istedi olmadı , ts aldı l*n adamı yuh

0|0
    1|0
  • üst düzey bir transfer

0|0
    0|0
  • bence çok iyi tranfer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnşallah o kadro denildiği gibi istenilen gibi oynarlar.. zira her şeyiyle takımın da Trabzon şehrinin de şampiyonluğa ihtiyacı var..
    Bir Trabzonsporlu olarak bunu en içten dileklerimle diliyorum...

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe istediği zamanda iyi bir transfer olduğunu söylüyorduk şimdi de aynısı geçerli

0|0
    0|0
Yükleniyor...