Spor yapanlar bir bakabilirler mi?

Spor yapanlar bir bakabilirler mi?

link bu pedal çevirme kas yapıyor mu, sadece bacağım incelsin istiyorum kas yapıp kalınlaşsın istemiyorum, bundan yapayım mı?

birde bundan var link yaparken çok ağrıyo bacaklarım, bu da kas yapar mı, yoksa inceltir mi?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• programı ayarlarsan sorun olmaz ama ayarlayamazsan o zmn kalınlaşır

1|0
    0|0
    • nasıl yani?

• programlı çalışman lazım yani :)

Erkekler Ne Diyor 8

• incelme için düşük ağırlık yüksek zaman kuralı vardır yani hafif bir şiddetle uzun süre pedal çevirirseniz incelir.

1|0
    0|0
  • ikiside kardiyo egzersizi için yağ yakmana yardımcı olur. sadece bacaklarını inceltemezsin vücudunda en çok yağ neredeyse ordan çok en az neredeyse ordan az gider. ayrıca kas yapmak o kadar kolay değil merak etme özellikle bacak kaslarını çalıştıracak egzersiz yapmadığın sürece sıkıntı olmaz.

1|0
    0|0
  • koşu bandında koşman ya da sabah düzenli koşu yapman gerekiyor.. öbür türlü kas yaparsın bayanlarda güzel durmuyor kas

1|0
    0|0
  • gösterdiğin iki harekette kondisyonunu yükseltme amaçlı yapılan hareketlerdir.

kas kitlen artmaz sıkılaşırsın fazla yağların erir.

1|0
    0|0
  • Koşş forrest koşş.. =)

1|0
    0|0
  • vucut ağırlın bilmiyorum ama kilon çoksa bacaklar kas yapmak zorunda kalır vucutu daha çok taşımak için ama zayıfsan yapacağı kas gözüne gelmez çok çaba göstermicektir ağırlını kaldırmak için ;)

0|0
    0|0
  • Kardiyo aletidir , ya yakarsın zaten kas olacak ki bacak sıkılaşacak. Ancak eriterek kas yaparsan zaten kalınlaşmaz ki bacak kasları felan bayağı ağır çalışmalısın ki yapasın . Bisiklet ile yakarsın al bin sen

0|0
    0|0
  • bakıyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ikinci linktekinden geçen yaz uzun bir süre yaptım ve kilo verdim bacaklarımda özellikle bir kas oluşmadı. ama ilk linktekini bilemicem.onu da bu ara yapmaya başladım. daha faydasını göremedim.

1|0
    0|0
  • ister istemez yapar

1|0
    0|0
  • koşcan o zaman

1|0
    0|0
  • Hem kaslanır hacimlenir, hem de yağ yakarsın, belli bir seviyeden sonra vücuttaki fazla yağı eritmek, düzgün bir beslenme proğramı ve düzenli sporla gerçekleştirilebilir. Sonuçta küçültebilirsin kas yapsan bile.

0|0
    0|0
Yükleniyor...