Cardio ve Vücut antrenmanı

merabalar, gündüzleri saat 7 ila 8:30 arası vücut antrenmanı yapmakla beraber akşamlar saat 9-10 gibi 40 dakikalık cardio antrenmanı yapmanın zararı olabilir mi gelişim açısında? Vücut olarak biraz kıloluyum boyuma göre yaklaşık 8-9 kilo fazlam var . öncesinde aynı cardio programımla 1-1.5 ayda 15 kiloya yakın verdim,şimdi kaş ile beraber yapmak istiyorum . Tavsiyeniz ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• kilo fazlan varsa direk vermek yerine kasa çevir. vücut yapmak isteyen önce kilo alır sonra kasa çevirir yavaş yavaş kilo verir

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• beslenmen high protein low carb ise sorun olmaz, kas yakimi yasamaz yaglardan kurtulup kas oranini arttirirsin

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim; doğal yollardan beslenmek gerektiğine inandığım için günlük 15-20 arası yumurta beyazı,100 gr tavuk göğsü alıyorum,hafta arasında balık eti falanda oluyor, umarım faydasını görürüm bu işleme yeni başladım çünkü.Doğal yollardan olan başka bildiğiniz protein ihtiyacını karşılayacak besin tavsiyeniz varmı?

• balik en buyuk ve iyi proteindir, mantari da tercih edebilirsin tabi soya ve tofu da harikadir

• teşekkür ederim tavsiyelerin için onlarıda deniycem :)

• haftada 4 gün yap 1 gün kardiyo olsn dier günlerde 15-30 dk yap

0|0
    0|0
    • yani 4 gün vücut antrenmanı , 1 gün tamamen kardiyo, 15-30 dkka yı çözemedim afedersiniz.

• 3 gün vücut 3 günün içinde 15-30 dk arası kalan 1 günde cardio yap

Yükleniyor...