Sizce bu hareketleri beni beğendiği anlamına mı geliyor?

Erkekler cevap verin lütfen sizin görüşleriniz benim için çok önemli tabiki kızlar sizinde:)

1 çocuk var okuldan bizim bununla okuldan dönüşte yolumuz aynı 1 gün önümden arkdaşlarıyla gidiyordu arkasına baktı yanındakini arkadaşını yanıma yolladı çocuk bana sen bizim okuldanmısın kaça gidiyosun senin gibi bir güzzelliği nasıl görmedim ben falan dedi bi baktım oda yanıma geldi falan öyle kapandı mesele 1 gün üst bahçede top oynarken beni gördü aa o kızmış dedi topu elinden bıraktı kantinin oraya geldi birara kantinin orda böyle şarkı sölemeyi başlıyordu beni görünce boğa burcuymuş faceme ekeldim aradan zaman geçtikten sonra sizce bu hareketleri beni beğendiği anlamınamı geliyor

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Cevabınını bildiğin bir soru:))) evet beğenmiş..ama sana abla tavsiyesi her güzel diyeni,senle ilgileneni hemen ekleme face:)

0|0
    0|0
    • güzel diyen değilki diyerini ekledim o yolladı arkadaşını yanıma zaten beni gördüğünde okızmış falan dedi beni görünce şarkı sölemeye başlıyor falan:)

• şarkı söylüyo biri güzel diyor,yaşlar 16 ..vur kafasına çantayı eççek sıpası..konu kapanmıştır:D sil faceten annene söylerim valla..

• annemi tanımıyosunki:)

Erkekler Ne Diyor 5

• arkadasım hıc guvenme bence hıc masum davranıslara benzemıyor senı begense bıle derdı baskadır yınede sana hangısı uygun gelıyorsa oyle yap ha senı begenıyormu soruna begenıyor ha bu cınsellık olur ruhsal olur fızıksel olur davranıssal olur gonul eylendırmelık olur olurda olur aman ne yapacan oyle ınsanlar surusune bereket

0|0
    0|0
  • valla duruma göre degisir bencede.. madem seni begendi arkadasını ne gönderiyor ? yaşı kaç bunun :)

0|0
    0|0
    • daha kçüyüz 16:D

• ver adını soyadını su cocugun :)

• yok canım daha neler:)

• "ben bu güzelliği nasıl görmedim" diyen herif ağzı burnu kırılası olandır

0|2
    0|0
    • o demedi işte arkadaşı dedi onu ama o beni gördüğünde şarkı sölemeye başlıyor falan:)

• :)) hahaha evet beğenmiştir. çılgın liseli aşıklar :D çocuğun arkadaşı sana ben bu güzelliği nasıl görmedim diyor bu hiç hoş bir kelime değil. cinsel dürtüler içeren bir yakınlaşmadan ibaret bu haberin olsun.

0|0
    0|0
    • faceden hiç yazmıyor ama,birşeyde beğenmiyor:(

• bunu anlayamaman çok saçma :) sana yazılan çocuğun arkadaşı bu ne güzellik daha önce görmedm falan demiş. çocukça şeyler bunlar. heveslenme.

• tamam:)

• sorun ne neyi merak ediyorsun ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Neden ayni soruyu 2 kez sordun yoksa verdiğimiz cevapları mı beğenmedin? Neyse. Evet seni beğenmiş diğer bütün yaptıklarını es geç ama 'aa o kızmış' demesi ve şarkı söylemeye başlaması bunun kanıtı.

0|0
    0|0
    • hayır beğendim olurmu öyle şey çok teşekkürler farklı yorum almak istedim sadece:)

• Evet yani biraz o anlama geliyor :D

0|0
    0|0
  • henüz sadece "beğenmiş" olabilir. ümitlenmemek gerek.

yalnız kendisinin gelmesi yerine arkadaşını göndermesi ne kadar doğru, tartışılır.

0|0
    0|0
  • ilgileniyo sana yanaşmaya çalışıyo :))

0|0
    0|0
    • faceden yazmıyor ama:S

• hııı o zaman hiiiççç ilgilenmiyodur senle yaa öylesine sivri sinek gibi dolanıyo etrafında :)) hey allahım ya şu face çıktı mertlik aşk sevgi bozuldu yemin ederim yaa nolmuş kız yazmıyosa faceden her şeyi şu face e bağlamayın aaa yeter be ilişki durumunu değiştirmedi ayrıl kızın bilmem nesini beğenmiş trip at chatten mesaj yazmadı üzül duvarını gizlemiş kesin bi b.k yiyo şifresini vermedi eyvahhhh ... bunlar ne yahu üşenmiyonuz mu bacımmm :)) kaliteli zamana önem verin gerisi boşşş

• davranışları öyle ama faceden yazmıyor:( beni gördüğünde falan yüzü hemen değişiyor

Yükleniyor...