Bir dartın tam ortasına futbol camiasından kimin resmini koymak isterdiniz?

Ben Aziz (Yıldırım) Demirören ikilisinin resmini koyardım. Dünyanın en çarpık ensest ilişkisine sahip iki insanımsı yaratık, koyacaksın onları dartın tam ortasına. Uv, harika bir fantezi.

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• böyle galatasaray hastası insanları görmek beni mutlu ediyor aferin aynen devam :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• üzerinde galatasaray forması olan veya galatasarayda oynamış yöneticilik yapmış bir şekilde cinconla bağlantısı olan herkesi koyardım ama dart değil tüfekle vururdum

0|0
    0|0
  • Arda Turanın.adamın tipine kılım

1|0
    0|0
  • bende senin. bi bayn olarak ne işin olur futbolla git makyaj yap avm gez sevgilnle takıl. neyine futbol senin ya çok itici geliyor

soruna gelince Rüştü var ya kaleci onadn oldm bittim nefret ederim onu koyardım resm yırtılncada volkanın bıyıklı halini

0|0
    0|0
    • Alla alla şimdi bende mi itici oluyorum efendim ?

• Futbol ile ilgilenmeyen bütün kızlar iticidir panpa söyleyeyim.

• ele başı sensin bu kadar

• ben tff yönetimindekilerin birer kuklasını yaptırıp açık havada masanın üstüne dizerdim sonra ondörtlüyle hedef çalışması yapardım.

0|0
    0|0
  • ömer üründül

0|0
    0|0
  • Senin resmini koyarım.

2|0
    0|0
  • ilhan mansız-tümer metin-yıldırım demirören

1|0
    0|0
  • emre belözoğlu

0|0
    0|0
  • gelmiş geçmiş en büyük hedef tahtası olan Emre Belözoğlunu koyardım

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum.

0|0
    0|0
  • futbolu geçte resimdeki gibiysen seni koymak isterdim :D şaka şaka

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimin önceliği var aziz ve demirören fikrini değerlendiricem

0|0
    0|0
  • Açık ara Yıldırım Demirören.

0|0
    0|0
  • Demirören . 500 milyon euro borç nedir ya

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım ve yıldırım demiröreni koyardım (bu sorunun cevabı).( bu da benim cevabım) etrafımda ne kadar sinir olduğum kişi varsa onları koyardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende fatih terimi koyardım galataarylı futbolcuları diğer yerlere koyardım wwaaoow ne keyfli olur.

0|0
    1|3
    • digiturk yok mu sizde :)

• şimdi burda bi savaş çıkardın sen ama bilmem farkındamsıın ooo ııı hımmm ( terim mimkleri)

• profildeki kezbanin resmini koyarim, sevisilmez onla zaten bi ise yarasin bari.

2|0
    2|2
  • Dmirören !

0|0
    0|0
  • efsane metin

0|0
    0|0
  • fatih terim

0|0
    0|0
Yükleniyor...