Yarın spora başlıyorum?

Yarın spora başlıyorum ne gibi eşyaları yanımda bulundurmaliyim. Ayrica 161 boy 63 kilo var 1 ay icinde kilo verebilir miyim :(

0|1
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• 1-makyaj yapma akar.
    2-havlu götür terlicen lazım olur.
    3-parfüm sıkma terle birleşince kötü kokar.
    4-kullandıgın aletleri yerine bırak.
    5-ordaki prof olarak çalışanlar var onlar ağırlık altına girmişken sakın bişe sorma ters teper.
    6-etrafta sana hava atanlar olcak yüz verme tepene çıkarlar.
    7-gitmeden önce iyi beslen ihtiyacın olcak.
    8-gidipte makinaların başında bekleme set bitice git yap sende hoş olmaz çünki.
    9-yeni oldugundan sana bişeler ögretmeye çalışanlar olabilir alttan al normaldir :)).
    10-ertesi gün her yerin ağıracak bilmiş ol :D
    sporu bırakma ama ::hoby olarak yapma yaşam tarzı halice getir o zaman istediğine ulaşırsın :D

1|1
    1|1
    • Cok tesekkurler :))) makyaj yapmiyorum zaten gerisi kolay sanırım bakalım

• eic tşkrler :D

• Rica ederim ^^

Erkekler Ne Diyor 23

• havlu eldiven suyu ordan alırsın. kıyafetleride sen sec artık :D duş alacaksanda ona göre eşyanı getirirsin yani öyle cok birşey yok götürecek :D

1|0
    0|0
  • aynı hedefle 4 gündür diyete başladım hergün yürüyüş yapıyorum ama geçen biraz abartmışım 2 günde 7 saat yürüdüm. sağ ayağımın altı acıyo o yüzden süreyi azalttım:) iniyorum sahile bir saat sahilde yürüyorum eve git gel 1.5 saat sürüyo yürüyüş yeter zaten. yanına havlu su ve bunlar için bir çanta yeterli olur diye düşünüyorum ama ben elimde ya da sırtımda bişeyleri taşımayı sevmiyorum suyu yolda alıyorum ev çok uzak değil zaten:)

1|0
    0|0
    • Anladiim yürüyüsu hic sevmem :) allah yardim etsin zor kilo vermek

• kendine iyi bak boyunu da çok takıntı yapma daha uzama ihtimalin de var hem senin rahat ol. daha önemli şeylere konsantre ol.

• Tamamm tskrler :) sende kendine iyi baaak

• Orada duş alacaksan temiz çamaşır, havlu, şampuan vs. Sonra spor kıyafetleri artık ne giyersen tayt vs. Ve temiz bir üstlük. Su da götürebilirsin senin tercihin, oradan da alabilirsin.

Disiplini bozmazsan ve beslenmene dikkat edersen kilo verebilirsin. En önemlisi işi salmamak. Hele 2-3 gün arka arkaya gitmedin mi bir daha gidesin gelmiyor kendini zorla mutlaka pişman olmayacaksın. Evden çıkmadan kahve içmeni öneririm dinç yapıyor insanı.

1|0
    0|1
  • 6 içinde verilen kilolar 6 ayı doldurmazsan tekrar alırsın. buda senin uzun soluklu bir yola sokacaktır. 1 ayda kilo veriyim geri kalan hayatımda rahat ediyim gibi bir kavram yok tabii, sonuç olarak un, tuz, şeker, yağ vb. karbonhidratları yemek tatlı gelebilir ama o basenleri ve kiloları atmak istiyorsan bunları yapmak zorundasın Ben 140 kiloydum :D şu an %12 yağ oranı ile 92 kiloyum kas yığını yani :D

1|0
    0|0
    • Huu harika :) yasim daha küçücük bakalım bilmiyorum kiloyu sevmiyorum yapalim sporu birakmadan

• sen hedefini koy devam eti ve en önemlisi kimsenin tavsiyesine uyma dinle ama uyma hocana inan ve güven bunun tek çözümü budur

• Anladiim tamam cok tskrlerr :)

• sporunu aksatmadan yapıp yediklerinede dikktat edersen kilo verebilirsin ama diyete yeni başlayan bir insan başlarda nasıl zorlanıyorsa kilo vermeside zor oluyor

1|0
    0|0
  • Sikilip erken birakmamani oneririm , 1 ayda bence kilo verirsin ama ilk hafta ozellikle cok yorucu gelebilir, umarim severek devam edersin ;)

1|0
    0|0
  • ne götrmeyecegini söyleyim sana dostum. mesela yanında pasta börek götürmee,, hayır o byla o kiloyu yapan. sipora giderkende' ulan bn orada acıkırım '' diye yanına nevale de alır da ondann..:) zuhahahaa

1|0
    1|0
    • Haha :) 5 ayda yemeden 6 7 kili verdim yemiyorum cok ciddiyim

• Cok tesekkurler unutmam merak etme :)

• 1 ayda vermesıne verırsınde bırakırsan yıne alırsın. sporu yasam bıcımı olarak kabul etmelısın.

1|0
    0|0
    • Anladiiim tamam deneyecegim :) tskrler

• havlu, spor ayakkabı, rahat edebilmen açısından tayt spor sonrası için deodarant.

1|0
    0|0
  • spor salonunda ıse temız bı spor ayakkabısı ve spora uygun gıyınmen lazım :D

1|0
    0|0
  • yarın git hoca yardımcı olur ordaki

1|0
    0|0
  • hayırlı olsun alkışşşş hadi bakalım

1|0
    0|0
  • Spor ayakkabi, havlu 2 adet, esofman, bunlar yeterli

1|0
    0|0
  • Basla basla

1|0
    0|0
  • herkez gerekenleri ayzmıştır ben sana içerden bişey diyeyim 1lt su al çalışırken tüket...

1|0
    0|0
  • Üniversiteye mi hazırlanıyorsun yoksa ;)

0|0
    1|0
  • Bizene

0|0
    2|0
  • 1 ayda sonuç alamazsın onu söyliyim de sporu hayatına yerleştirirsen sonuç alırsın. Spora hasta olunca içilip bırakılan ilaç muamelesi yapmayın eğer sonuç istiyorsan spor ve sağlıklı beslenmeyi hayatını yerleştir.

0|0
    0|0
    • Tum hevesim gitti zaten başladım 2 gun oldu 2 saat yapiyorum bakalım ne olacak. Diyetisyene gidiyorum. Deneyeceğim hayatima sokmayı

• Masallah bakiyorum burada benden baska herkes tecrube sahibi herkes hoca kesilmis

0|1
    0|0
    • Herkes duyduklarını vs paylaşıyor iste :) sizinkileri duymaya hazırım

• 1. si herşey yüzyüze başlar 2. si 30 yaş 3. sü yaşını bilmiyorum ama hiç yaş farkı olupta sevgili olan görmedinmi bu sitede...

• Haha :) abicim yasimi söylediğim zaman hesabim siliniyor 18 den 3 eksik :) ayrıca babam 37 :D sen bence yasit biriyle tanissan

• tayt mı giyecen?

0|0
    0|0
  • boy çok tatlı :D umarım istediğini elde edersin

0|0
    0|0
  • Ben ge YGS çalışmaya

0|0
    0|0
    • Allah yardım etsin :) benim o zamanlara daha var

• braz zor verirsin en az 3 ay da gözle gorunur sonuca arırsın

1|0
    0|0
    • Hevesim gitti :(

• sen daha buyursun tatlım benim yemeni falan kesme ekmeği azalt ozaman senin boyun daha uzar

• 5 aydir ekmek vs yemiyorum annem babam uzun bilmiyorum belki uzarım

Kızlar Ne Diyor 5

• tabikide zayıflayabilirsi.. öncelikle kendine güven, başarabilirsin :)) diyetisyenlik okuyan birisi olarak sporla birlikte karbonhidrat tüketimini azaltmanızda yarar olacağını söyleyebilirim.. gece uyumadan önce enzmleri pasifleştirecek şekilde sıcak veya souk su içilmemeli ılık su tüketilmelidir. bunların yanında limonlu su veya çubuk tarçını sıcak suda demleyip içebilirsiniz.. metabolizmayı hızlandırır.. ha birde günde 8 bin adım atmanızı öneriyorum :) kolay gelsin :)

1|0
    0|0
    • Cok tskrler :) dediklerini uygulayacagim :))

• ne demek canım benim... bide bilinç altında zayıflayamama gibi düşüncelerin varsa eğer deniz egecenin, zayıflamada sonsöz adlı kitabını okumanı öneririrm..

• Tamam okuyacagim cok tskrler :)

• ben 1 aydır gidiyorum ama eve çok yakın o yüzden duşumu evde aldığım için çok bişey almıyorum tayt tişört havlu götürüyorum o kadar.. ben kilo vermek için gitmedim göbek için gittim 1 ayda istediğim gibi oldu

1|0
    0|0
  • *** haydi hayırlısı olsun devamını dilerim :) havlu ve rahat giyecekler eşofman altı ve tişört yeter ya. zaten terden üstünde başında hal kalmayacak :) düşünme ne giyeceğini :) kiloda verirsin dert etme.

1|0
    0|0
  • Havlu ek kıyafet parfüm

1|0
    0|0
  • Ben bir ay yuruyus ile 3 kilo vermistim ama bir sey yedigimde soylenemez

0|0
    0|0
    • Ben spor yapmadan 5 ayda 6 7 kilo verdim ama yasim 18 den 3 eksik boyumun uzamasi lazim :( ( yasi direk söyleyince hesabim siliniyor) bakalım

• Rica ederim, iyi geceler :)

• Size dee ^^

Yükleniyor...