Kas nasil yapabilirim?

Kas yapmak istiyorum kiz olarak güçlü birisi olmak istiyorum amacim kavga değil kendimi korumam için güçlü olmam lazim birşeyler onerirmisiniz

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini korumak istiyorsan kasla beraber teknik de önemli..
    Wing-Chun öğren bence.. İnsan biraz çalışmadan sonra çok seri yumruk atabilir hale geliyor..
    Bir yandan da daha sert yumruk atabilmek için evde kendi kendine bol bol şınav çek..

0|0
    0|0
    • Wing chun sadece kandırmacadır enazından türkiyede böyle neden boks kick boks mma gibi sporlar varken işi şansa bırakılıyor anlamıyorum

Erkekler Ne Diyor 12

• kızlara kas yakışmaz kendini korumak istiyosan kravmagaya gitmeni öneririm hem kısa sürede öğreniliyor hem uygulaması kolay. wingtsun 'u önermem çünkü öğrenmesi kravmagadan uzun uygulaması kravmagadan zor ama iyi öğrenildiği takdirde iyidir ama benim tavsiyem kravmagadır. wingtsundan aşağı kalır yanı yok. şiddet anlamında.

0|0
    0|0
  • kendini korumak için kas yaparsan eger. sana hiç bir erkek yaklaşmaz. korkudan degll ama. görünüşünden.. o yuzden kası boşver sen. biraz vinğchun. temel teknık ören kasa gerek kalmadan işini halledersin canoo :)

0|0
    0|0
  • kız da kas hiç güzel değil bence

ama yine de tavsiyelerim şöyle

protein ağırlıklı beslenip , ağırlık çalışcaksın çalışma programını internetten bulabilrsin

0|0
    0|0
    • İstediğim pek kas değil ama okulda bulaşan çok oluyo en çok da erkekler yani saka maksadiyla o yüzden kendimi korumak istiyorum

• ''wing tzun '' kung fu öğren tam sana göre
      internetten hemen bak

• Boyun uzun değilse hiç bulaşma canısı komik durur bence

0|0
    0|0
  • fitnees

0|0
    0|0
  • Fitnessa git..

0|0
    0|0
  • kadın olmayı becer korunursun

0|0
    0|0
  • bayanların kas yapısı erkeğe göre zayıf yaratılır. sana tavsiyem uzakdoğu sporları. kas fayda etmez.

0|0
    0|0
  • kung fu , judo hiç kasın olmadan hareket etmeyi öğretir tabi ustasından öğrenmek kaydıyla

0|0
    0|0
  • Kendini kaslarını göstererek mi koruyacaksın? Alakası yok, uzak doğu sporlarıyla ilgilen.

0|0
    0|0
  • Koş koş koş

0|0
    0|0
  • tekvandoya flan git ne yapıcan kas yapıpta

0|0
    0|0
    • Üstebak gorursun

• ben sana kavga et demiyorum ki yine kendini korursun kızlara aşırı kas yakışır mı sence güçlü olman için kaslarının çok olması lazım

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...