Sizce karın kası yapmak için ne yapmam gerek?

Merhaba arkadaşlar ben karın kası yapmak istiyorum az fazlam var biraz ayva göbeğe sahibim bundan nasıl kurtulabilirim bilgisi olan yazabilirse sevinirim. Bu arada kilom 48 boyum ise 1.69 fitness ve plates yapıyorum uzun zamandır pek işe yaradığını görmedim :s

0|0
517

En İyi Erkek Görüşü

• vucuttaki ter oranı yüksek derecede olana kadar ağır dozda koşular.. ve sonrasında direk karın bölgesine etki eden mekik hareketiyle sonuçlandrabilirsin. bunu düzenli ve her geçen gün sayısını arttırarak yaparsan göbeğinde bulunan birleşik olan yağlar birbirinden ayrılır. ( birbirinden ayrıldığını mekik hareketine devam ederken yanmaya başladığı vakitte anlayabilirsin. karın bölgesinde bir yanma oluşur.. bu yağların birbirinden kopmaya başladığı eylem başlangıcıdır. bu anda biraz daha üzerine yoğunlaşarak fazladan 2-3 mekik daha çekebilirsin.) her seferinde bu tekrarlanırsa yağlar önce ayrılır, sonra küçülür ve yanar gider. umarım başarılı olursun.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 5

• öncelikle vücudumdaki yağ oranını %10 a indirmelisin ondan sonra çeşitli mekik hareketleriyle kısa sürede halledebilirsin

0|0
    0|0
  • göbekten kurtulmak istiyorsan gece yemelerini ve ŞEKERİ keseceksin. tamamen, bıçak kesiği gibi! kardiyo yapacaksın bol bol, göbek en zor eriyen bölgedir.

0|0
    0|0
  • Fitness in ise yaramasi lazim demek ki yanlis yapiyorsun trainer yardimi al

0|0
    0|0
    • Hoca arada bir geliyor pek ilgilenmiyor sen zayıfsın zaten diyor :S

• O zaman gittigin spor salonu kotu bir yer. Spor yapmaktaki asil amac zayiflayinca birakmka degil kas yapmaktir

• Tek spor merkezi olduğu için bununla yetinmem lazım bende onun dışında neler yapabilirim merak ettim

• vala pilates yapip simsıkı tas gibi olmayan hatun duymadim bendede ayni sorun var baslicam dansoz gobegi mi desem ayvami desem artik bilmiom mekik kas yaptirir gobek eritmez diolar 176 62 kiloyum o gobek ne kdr surede duzlesir sizce?

0|0
    0|0
  • Olculerin kac

0|0
    0|0
Yükleniyor...