Kalça dikleştirme konusunda yardım?

Arkadaşlar yirmi dk bisiklete binip ardından beş on dk şu hareketi yapıyorum: sırt üstü uazıyorum ve kalçamı yukarı kaldırıp indiriyorum. Dahasını yapamıyorum kilo falan vermeme gerek yok zayıfımsadece kalçam düşük sizce her gün bunu yapmanın faydası olur mu yoksa arttırmalı mıyım süreyi? Squat demeyin çünkü yapamıyorum. Sizce bunun faydası olur mu olursa ne kadar süreye fark ederim? Bir de bu yıl yüzmeye başlıyorum k kalça dikleştirmeye yardımcı olur mu?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Squat maalesef ;) en garantisi bu, aaklarını omuz hizası aç ve belini bükmeden çömel ve kalk ağırca.. O kadar... Sevmesende en iyisi bu ;)

0|0
    0|0
    • Çok yoruluyom ve sıkılıyom ya

• Acı yoksa güzellik de yok. Başka söze kulak asma, güzellik kolay elde edilmez. Mecbursun, squat şart ve işin güzelliği gerçekten bir süre sonra zevk alıyorsun. Kasların ağrımaya başladıysa işe yarıyor demektir ;)

Erkekler Ne Diyor 15

• kalca diklestirici kose ve ic camasirlari var onlardan kullan ama dusuk dedigin mesela nasil dusuk nekadar dusuk?

0|0
    0|0
    • Dik değil yani yandan belli olmuyor o kadar ama arkadan bakınca biçimsiz baya

• yaniliyo olabilir misin bence yabanci bir gozun buna karar vermesi gerek erkek arkadasin kiz arkadaslarin flan

• Sonuçta ben beğenmiyorum daha dik olmasını istiyorum oturmaktan düzleşmiş resmen

• squat daha çok üst bacağın ön kısmını çalıştırıyorda, deadlift hareketini dene tam popo kasına vuruyor, bir kere yapmıştım o hareketi ertesi gün popo kasımın ağrıdığını farkettim; daha yapmadım popom büyümesin diye:)

0|0
    0|0
  • Steps dene gerginlestir vücudunu o otomatik sertleştir ve diklesir ha bide düşük bel giyinip yukarıdan aşağıya baskı yapma kalcana

0|0
    0|0
    • Srnce yaptığım hareketin faydası olur mu

• Bak söyle yapalım özelden yaz aydinlatiyim seni bu konuda

• Yanlış anlama niyetim sapıklık falan değil

• neden dikleştirecen ki? sıklaştır?

0|0
    0|0
  • Tokatlamak işe yarayabilir

0|0
    0|0
  • squat yap aşık et beni kendine

0|0
    0|0
  • korseler var onun için

0|0
    0|0
  • Silikon taktır

0|0
    0|0
  • Mesaj atabilirsin itina ile yardım ederim :-)

0|0
    0|0
  • yoğurtlu pilav yersen istediğin forma sahip olabilirsin

0|0
    0|0
  • Yemegin Salçalisi kadinin kalçalisi demisler. Dik olmasina gerek yook :))))

0|0
    0|0
  • soğuk buz gibi suya tutucan kalçaları

0|0
    0|0
    • Ne kadar sire tutmalıyım ve kaç seferden sonra faydasını görürüm

• Kalıcı bişi mi bu yoksa on dkye yine eskisine mi döner

• faydasını göreceksin

• squat yap bolca yap istedigin olur

0|0
    0|0
  • Knka senin bacakların zayıf ondan kaynaklanıyor biraz bacak çalış. Squad demeyin diyorsun ama ağırlıkla çalışman gerekmiyor. Eğilip kalksan bile yeterli...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden squat yapamıyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...