Bir erkek arkadaş var yarma gibi bir şey kickbokscu yu yerle bir etti, bu nasıl kick bokscu ?

O dövüş sporuyla uğraşan artistleniyordu sataşma çabası içindeydi, bizim yarma dayanamadı kalktı o tekme attığı yerde tekmeyi tutup direk kafa attı sonra fırlattı resmen yerinde çakıldı kaldı adam. Şaşırdım kickboks böyle mi olur dedim. Yarma dediysem de çok uzun boylu değil sporla uğraşmamış kalıplı biri.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bak lisedeyken böyle artistler olurdu çocuğun boyu 1.70 olup ben fitnes ben kick bos tek vando giderim diordu bir gün kızların yanında artislik yaptı ağzını yumruğu kodummu çocuk yerden kalkamadı tabi öğrenmiştir artık 1.90lık adamlara artislik yapılmicanı :)

0|0
    0|0
    • Her şey boy değil dediğim adam 1.70 sataşan 185 falandı. Ondan sonra anladım boyla olmadığını kütük müdür nedir

• ben bilmem valla taib artık yaşımızı aştık kavga etmiyoruzda küçükken boyumun uzunluğunu her zaman avantaş olarak kullandım

Erkekler Ne Diyor 5

• Kickbokscu da iş yoktur kanka. Yoksa güzel bir yumruk ve tekmeyle daha önce spor yapmamış birini indirmesi muhtemel.

0|0
    0|0
  • Her kickboks yapan iyi kavga edemez :) Dövüş yetenek meselesidir , kickboks kursuna her giden iyi olsa hepsi şampiyon olurdu :)

0|0
    0|0
  • dayak yiğen kişi kickboks cu olduğu için kicksboks dediğin kuralları vardır tekme tokat yani sokak kavgalarında fazla dayanamaz ama dayanır kicksbokscunun yumruğu ister istemez kuvetlenir ama 5 6 sene bu işin içinde olanı imkanı yok deviremezsın senin yarma dediğin arkadaşın dövdüğü bokscu fazla deneyimli değildir

0|0
    0|0
    • ben teknik dövüş sanatlarını tercih ediyorum kung fu, ving çun, gibi gibi bunların eğitimi var türkiyede ama eğitimini kaliteli yerden alın bunların kickboksa benzemez

• Adam doğuştan kütük yani küçüklükten gele bir kuvvet sanırım, birnin elini hafif bile tutsa karşısındaki kıvranıyor bazen.

• olabiliri ne oldu da?

0|0
    0|0
  • tamamen teknik işi işte kickbokscu onu her şekilde halleder ama çok amatör sanırım

0|0
    0|0
    • Edilecek gibi biri değil öyle tekmeyle de olmuyor, bazı şeylerin doğuştan geldiğini kabullenmek lazım.

• olur evet ama bir jetli değil herkes tabi

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...