Dun fitnessa basladim yemem ve yememem gerekenler?

Dun fitnessa basladim ama haftada 3 gun gidiyorum. Pazartesi-carsamba-cuma gunleri. Gitmeden once ve dondukten sonra yemem ve yememem gerekenler nelerdir? Gercekten biliyorsaniz soyleyin ama

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi arkadaşım fitnese başladığın için yağ yakımı ve kas gelişimi istiyosun belliki , ozman şu şekilde bir beslenme düzenine girriceksin günde en az 4 öğün yemek yiyeceksin protein ağırlıklı besleniceksin yağı ve karbonhidratı azaltıcaksın ama tabiki onlarıda tüket ayrıca tuzu ve şekeri yaşamından çıkart. ama bunu spor salonundaki hocana sor biz burada senin vucut yapını bilmeden yorum çok iyi yapamayız kalori ihtiyacını bilmek gerekiyo :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• fitness e para verebiliyorsan git bir diyetisyenden tavsiye al, burada boşa vakit kaybetme.
    koşşş hadi..

0|0
    0|0
  • abur cubur yok.. yemekler bir su bardağı.. ara öğün muhakkak.. yemeklere bir yemek kaşığı sıva yağ.. zaen spor var gerisini dert etme olur gider...

1|0
    0|0
    • Abur cubur hic mi yok ya :( cikolatali dondurma falan hic mi olmaz? Gsga

• dondurma olur ama diyet... oda çikolatalı olmaz.. e bir ay sık dişini bir ay sonra sistem biraz değişio..

• fitnes fitnes diye tuturdunuz ya harbi işe yaramıyor senin tek yapman gereken yürümek ekmek yemicen yumurta süt salata yoğurt ye bak nasıl zayıflican

0|0
    0|0
  • Neden hocalarından gerekli bir bilgi almıyorsun sonuçta işin uzmanları onlar.

0|0
    0|0
  • farketmez herşey yeee

0|0
    0|0
  • Ölmeyecek kadar ye, baska yeme...

0|0
    0|0
  • fitnessa basladıysan ordakı hoca sana program vermıyormu acaba?

0|0
    0|0
  • ordaki hocalara sor

0|0
    0|0
  • Fitness hocası benim knka buyur?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• degisim gormek istiyorsan, sekeri tamamen kes.
    2 gun cardio yapiyorsan, 1 gun kaslara yogunlas agirlik calis ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...