Kapat

Dun biraz mekik cektim evde hareket yarim saat kosu banti simdi fena gomek kasim agriyor normla mi nasil gecer bu agri bugun yapim mi?

... Dun biraz mekik cektim evde hareket yarim saat kosu banti simdi fena gomek kasim agriyor normla mi nasil gecer bu agri bugun yapim mi

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Hergün yap bişey olmaz. Bu ağrıların olması çok normal çünkü kaslar çalışmaya başlıyor. Önceden çalışmadığı için hamlaşmış haldeydi yani bişey olmaz hapşırınca bile ağrıyor. İlk hafta biraz acı ve ağrı çekmen gerek sonrasında mükemmel sonuç alcaksın ağrı çektiğinde kasların gelişiyor demektir

0|0
    0|0
  • Ağrı olmadan kaslarda gelisme olmaz ben kas yaparken agridan uyuyamadigimi hatırlarım iyi bisey bu ama alismadan çok zorlama 2 gunde bir yap ilerde hafif gelecektir sana zaten artirirsin zamanla

0|0
    0|0
  • Normal. Ağrının olması iyiye işaret

0|0
    0|0
  • Yap. Normal hamlık bu herkeste olur

0|0
    0|0
  • Cok normal cunku kaslarin bu sekolse calismaya alismamis tarina agrisi diner 2 . gun bise kalmz

0|0
    0|0
  • Kanka ben bunları 31 den kurtulayim diye yapaddim.. :D hani yorulayimda gucum kalmasin diye ;)

0|0
    0|0
  • hamlamış olabilirsin zamanla geçer fazla yüklenmedendir

0|0
    0|0
  • Isınmadan direk yapma. Veya birden zorlama kendini yavaş yavaş arttır sayısını

0|0
    0|0
  • 2 günde bir yapmanı tavsiye ederim liflerin ancak yenilenir

0|0
    0|0
  • çok normal :)

0|0
    0|0
  • ilk kez yaptığın için normal bir süre yap sıkıntı olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0